بررسی نشان می دهد

کره جنوبی از قانون مالیات رمزنگاری حمایت می کند

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان نظرسنجی از قانون جنجالی مالیات رمزنگاری شده در کره جنوبی طرفداری کردند.

نظرسنجی انجام شده توسط ایستگاه تلویزیونی کره جنوبی YTN نشان دهنده حمایت قابل توجهی از رژیم مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده در این کشور است.

طبق گزارشی از The Korea Herald ، ۵۳٫۷٪ از ۵۰۰ شرکت کننده در نظرسنجی شرکت تحقیقاتی کره جنوبی Realmeter ، از قانون مالیات رمزنگاری شده که از ژانویه ۲۰۲۲ اجرایی می شود ، ابراز حمایت کردند.

با این حال ، پاسخ دهندگان در ۲۰ سالگی – فعال ترین جمعیت دموگرافیک معاملات رمزنگاری در کره جنوبی – به احتمال زیاد با قانون مالیات ارزهای رمزپایه مخالفت می کنند. آمار و ارقام توسط قانونگذار کره جنوبی Kwon Eun-hee نشان می دهد که تخمین زده می شود ۲٫۳۵ میلیون تاجر رمزنگاری بین ۲۰ تا ۲۹ ساله در مبادلات رمزنگاری “چهار بزرگ” در این کشور: Bithumb ، Upbit ، Korbit و Coinone معامله کنند.

جزئیات این بررسی نشان داد ۴۷٫۸٪ از پاسخ دهندگان در سنین ۲۰ تا ۲۹ سال با طرح مالیات رمزنگاری مخالف هستند. شرکت کنندگان زن در نظرسنجی نیز به احتمال زیاد از قانون مالیات ورودی حمایت می کنند.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، دولت این کشور مشتاق ادامه قانون مالیات با وزیر مالیه Hong Nam-ki است که اخیراً رژیم مالیات رمزنگاری را “اجتناب ناپذیر” خوانده است.

با این حال ، چندین سهامدار ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی مخالف وضع مالیات بر ارزهای دیجیتال هستند. این قانون ۲۰ درصد سود سرمایه برای سود تجارت بیش از ۲٫۵ میلیون وون (حدود ۲،۲۳۴ دلار) دریافت خواهد کرد.

در ماه آوریل ، کیم بو کیوم ، نامزد نخست وزیر ، قول داد که در میان افزایش اختلاف نظر در میان شرکت کنندگان در صنعت ارزهای رمزنگاری شده در کره جنوبی ، قانون مالیات رمزنگاری را بررسی کند.

در واقع ، طرح بحث برانگیز مالیات ارزهای رمزنگاری شده موضوع دادخواست هایی برای کاخ آبی بوده است زیرا منتقدان دولت را به دو استاندارد متهم کرده اند.

مالیات بر تجارت ارز دیجیتال تنها یکی از چندین مقررات رمزنگاری شده از سوی مقامات کره جنوبی است. در ماه مارس ، کمیسیون خدمات مالی قوانین مربوط به گزارشگری مالی خود را اصلاح کرد تا شامل مشاغل ارزهای رمزپایه شود. این کمیسیون همچنین به کارمندان خود دستور داده است که دارایی رمزنگاری شده خود را گزارش دهند