کره جنوبی در مسیری بمانند چین

کره جنوبی در تلاش ممنوعیت تجارت متقابل رمزنگاری

صرافی های رمزنگاری کره جنوبی تحت پیشنهادی جدید از تبدیل کارمزد معاملات به پول دولتی جلوگیری می کنند.

کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی اقدام به ممنوعیت تجارت متقابل در مبادلات رمزنگاری در این کشور کرده است.

این اقدام بخشی از اصلاحیه های قانون کشور در زمینه گزارشگری و استفاده از برخی اطلاعات معاملات مالی است.

تجارت متقابل ، روشی غیرقانونی در بسیاری از حوزه های قضایی ، شامل جبران سفارشات خرید و فروش برای دارایی مشابه (با همان قیمت) بدون ثبت معامله در دفترچه سفارش است.

با این حال ، مطابق گزارش رسانه محلی نیوزیس ، اپراتورهای مبادله در کره جنوبی با ابراز تأسف از ممنوعیت برنامه ریزی شده اظهار داشتند که این اقدام باعث ایجاد اختلالات قابل توجهی در عملیات پرتنش آنها خواهد شد.

به گفته برخی اپراتورهای مبادله رمزنگاری کره جنوبی ، این اقدام برنامه ریزی شده می تواند جریان وجوه را به سیستم عامل آنها مسدود کند.

گزارش شده است که صرافی ها در کره جنوبی تجارت را انجام می دهند تا بتوانند هزینه های دریافت شده در رمزنگاری را به وون کره (KRW) تبدیل کنند. در اظهار نظر درباره این روش ، یک مقام صنعت به Newsis گفت:

“برای تبدیل ارز رمزپایه دریافت شده به عنوان کارمزد به KRW ، شما چاره ای ندارید که ارز رمزنگاری شده را در محل کار خود بفروشید.”

ممنوعیت تجارت متقابل از نظر تئوری باعث می شود سیستم عامل ها نتوانند این هزینه ها را از رمز ارز به پول دولتی منتقل کنند. در واقع ، ممنوعیت برنامه ریزی شده می تواند به معنای تجارت اجباری با کمیسیون صفر باشد و درآمدی را که از هزینه های معاملات کسب می کرد حذف کند.

به گفته این منبع ناشناس ، صرافی های رمزنگاری کره جنوبی مجبور به ایجاد تجارت جدید برای تبدیل هزینه های معاملات به پول دولتی خواهند شد. با این حال ، چنین اقدامی با هزینه های قابل توجهی همراه خواهد بود زیرا سیاست های ضد پولشویی این کشور ، چنین فعالیتی را گران می کند.

این اقدام علاوه بر تأثیر بر درآمد ارز ، می تواند چالش های قابل توجهی را برای پرداخت مالیات ایجاد کند. در واقع ، مالیات بازپرداخت از کارمزد معاملات مبادله ای گرفته می شود ، این بدان معناست که سیستم عامل ها باید وسیله ای برای تبدیل هزینه دریافتی در رمزنگاری به وون پیدا کنند ، زیرا مالیات را نمی توان با ارز رمزپایه در کره جنوبی پرداخت کرد.

به عنوان معیار توقف فاصله ، مبادلات رمزنگاری در کره جنوبی ممکن است مجبور شوند از هزینه های دریافتی با ارز رمزپایه به عنوان وثیقه برای دریافت وام برای پرداخت مالیات های نگهداری شده استفاده کنند.

در همین حال ، FSC از انتقادات مبنی بر مبادله مبادلات متقابل به عنوان “تعارض منافع” دلسرد نیست. طبق FSC ، اپراتورهای صرافی به اطلاعات داخلی دسترسی دارند و اجازه دادن به آنها برای تجارت با مشتری می تواند منجر به دستکاری قیمت شود.

در مورد چگونگی رسیدگی صرافی ها به هزینه های جمع آوری شده در رمزنگاری ، کمیسیون اظهار داشت: “چه بخواهید ارز رمزنگاری شده را به دارایی دیگری تغییر دهید (غیر از وون) یا اینکه ارز رمزنگاری شده را حفظ کنید ، باید خودتان راه حلی پیدا کنید.”

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، FSC اخیراً جلسه ای با ۲۰ مبادله رمزنگاری در کشور برگزار کرده است. در این نشست ، چندین سیستم عامل کوچک و متوسط کمیسیون را در مورد دشواری های انجام شده برای انجام عملیات خود وادار کردند.

به غیر از ممنوعیت تجارت متقابل ، در اصلاحات ورودی همچنین صرافی هایی موظف خواهند بود که حداقل ۷۰٪ از سپرده های مشتری را در کیف پول های سرد نگه دارند. گزارش شده است که این بخش بخشی از اقدامات متقابل علیه هک مبادله رمزنگاری با FSC است که قصد دارد حملات قبلی را برای کشف دخالت بالقوه خودی کشف کند.

کره جنوبی صرافی های ارز دیجیتالی را تعطیل می کند؟