سرمایه گذاران گرفتار توکن Aidos Kuneen

کلاهبرداری ۱۴۰ میلیون دلاری توکن Aidos Kuneen

ریکاردو بادوئر از توکن Aidos Kuneen خود برای انجام کلاهبرداری رمزنگاری استفاده کرد و سرمایه گذاران از بانک مرکزی می خواهند که مداخله کند

کلاهبرداری ۱۴۰ میلیون دلاری سرمایه گذاران توکن Aidos Kuneen

در طول چند سال گذشته، تعداد زیادی گزارش کلاهبرداری رمزنگاری در سراسر بخش کریپتو وجود داشته است. این فعالیت ها و جنایات باعث شده است که سرمایه گذاران و معامله گران به طور یکسان میلیون ها سرمایه از ابتدای سال جاری را از دست داده اند. در یکی دیگر از کلاهبرداری های رمزنگاری، سرمایه گذاران و معامله گران حدود ۱۴۰ میلیون دلار به میزبانان توکن Aidos Kuneen ضرر کرده اند.

کلاهبرداری رمزارز با توکن Aidos Kuneen انجام شد

در گزارشی که از کنیا منتشر می شود، مغز پشت دارایی دیجیتال، ریکاردو بادوئر، در حال حاضر در حال پاسخگویی به اتهاماتی است که او را با جنایات مرتبط می کند. بادوئر، که صاحب یک باشگاه فوتبال است، به عنوان چهره اصلی پشت این جنایت ذکر شده است، با گزارش‌هایی مبنی بر اینکه او به نگه داشتن دارایی‌های متعلق به سرمایه‌گذاران ادامه داده است.

یکی دیگر از اتهامات مطرح شده علیه تاجر در پرونده کلاهبرداری رمزارز این است که وی به تهدید و آزار سرمایه گذاران و صحبت با پلیس ادامه داده است. گزارش‌ها همچنین ادعا کردند که بادوئر به طفره رفتن از پیام‌های سرمایه‌گذاران در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی برای پرس و جو در مورد این موضوع ادامه داده است.

به گفته یک منبع ناشناس که جزئیات کلیدی در مورد کلاهبرداری رمزارز را ارائه می دهد، بیشتر سرمایه گذاران درگیر در این حماسه ژاپنی هستند. این کاربر گفت که بادوئر اجازه نمی دهد ادعا یا تحقیق در مورد زنجیره رویدادها قبل از اینکه آنها را در گروه تلگرام یا توییتر خود مسدود کند، روشن شود.

سرمایه گذاران از بانک مرکزی می خواهند که مداخله کند

با توجه به اینکه رویدادها هنوز در حال رخ دادن است، اکثر کاربران گفته اند که تاجر به دنبال راه هایی برای احیای پروژه ای است که در حال سقوط است. سرمایه گذاران درگیر در این پروژه اکنون از بانک برتر کشور می خواهند تا در این موضوع مداخله کند. همچنین، یک ایستگاه خبری محلی در کنیا، کاهاوا تونگو، گفته است که برخی از اسناد مجرمانه دارد که تنظیم‌کننده‌ها و مقامات می‌توانند از آنها برای مهار بادوئر در اختیارش استفاده کنند.

با این حال، اشاره می کند که منبع آن ناشناس است و اگر قصد دارند تمام اطلاعات داخلی را دریافت کنند، باید باقی بماند. جدا از مشکلاتش در مورد کلاهبرداری رمزارز، تاجر به طور کلی با دوران سختی روبرو است. گزارش اخیر حاکی از آن است که بادور در حال حاضر بیشتر کارکنان و بازیکنان باشگاه فوتبال خود و سایر هزینه ها را مدیون است.