افزایش درآمد فصلی

گزارش Blockchain Riot از افزایش ۱/۵۴ درصدی

Riot Blockchain پس از خرید تسهیلات استخراج تگزاس ، Whinstone ، برای فصل دوم میلادی توانست 19/3 میلیون دلار درآمد کسب کند.

گزارش Blockchain Riot از افزایش ۱/۵۴ درصدی

شرکت بزرگ استخراج بیت کوین که در فهرست عمومی قرار دارد ، Riot Blockchain ، درآمد رکوردی را برای فصل دوم میلادی در ۲۰۲۱ گزارش کرده است.

در گزارش مالی فصلی ۲۳ آگوست ، این شرکت مستقر در ایالات متحده ۳۱٫۵ میلیون دلار از درآمدهای مربوط به معادن برای دوره سه ماهه گزارش داد-که تقریباً ۱٫۵۴۰ درصد از درآمد ۱٫۹ میلیون دلاری خود در سه ماهه دوم ۲۰۲۰ افزایش یافته است.

درآمد فزاینده استخراج رکورد درآمد خالص سه ماهه ۱۹٫۳ میلیون دلار را به دنبال داشت. در مقابل ، این شرکت ۱۰٫۶ میلیون دلار خسارت خالص برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ متحمل شد.

Riot تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ دارای مبلغ ۱۹۵٫۴ میلیون دلار پول نقد و بیت کوین بود. تا ۳۱ ژوئیه ، موجودی حسابرسی نشده BTC این شرکت ۲۶۶۸۷ BTC (تقریبا ۱۳۲٫۶ میلیون دلار) بود.

این شرکت همچنین افزایش ۳۸ درصدی در کل BTC استخراج شده خود را نسبت به سه ماهه قبلی گزارش کرده است ، در حالی که  ۶۷۵ Riot  بیت کوین را در مقایسه با ۴۹۱ بیت کوین در سه ماهه اول تولید کرده است.

جیسون لس ، مدیرعامل Riot Blockchain ، نتایج بدتر این شرکت را به خرید اوایل آوریل Whinstone U.S. – بزرگترین تأسیسات استخراج BTC مستقر در تگزاس ، نسبت داد.

“Riot به شدت در حال گسترش ظرفیت خود در Whinstone است ، که انتظار می رود زیرساخت های حیاتی لازم برای اجرای موفقیت آمیز رشد مستمر شرکت را فراهم کند.”

در سه ماهه دوم ، Riot توسعه ۴۰۰ مگاواتی را در Whinstone با چهار ساختمان به مساحت ۲۴۰،۰۰۰ فوت مربع آغاز کرد که در حال ساخت هستند. ریوت این تسهیلات را به قیمت ۶۵۰ میلیون دلار خریداری کرد.

در آوریل ، Cointelegraph گزارش داد که تولید بیت کوین Riot در مقایسه با سطوح قبل از نصف شدن ۸۰ درصد افزایش یافته است. این شرکت به گسترش خود ادامه داد و در همان ماه ۴۲۰۰۰ Antminer دیگر از Bitmain خرید.

در واکنش به این خبر ، سهام Riot روز دوشنبه با ۷٫۶ درصد افزایش نسبت به بسته شدن ۳۴٫۳۲ دلار در روز جمعه به ۳۶٫۹۳ دلار رسید.