شرکت های مالی پیشنهاد خرید بیت کوین را به مشتریان خود می دهند

گلدمن ساکس ارائه مشتقات بیت کوین به سرمایه گذاران

گلدمن ساکس که از پیشروان بازار کریپتو بود پیشنهاد خرید به مشتریان خود میدهد

بازار رمزنگاری های داغ ، نشانه هایی از کندی نشان داده است و بانک ها شروع به توجه می کنند. همانطور که بیت کوین و سایر رمزنگاری های مهم مانند Ethereum برای افزایش بیشتر تجمع کردند ، تقاضای نهادی نیز در حال افزایش است.

گلدمن ساکس یکی از “زودهنگام ترین” پذیرندگان فضای رمزنگاری بود که در اوایل سال جاری با راه اندازی مجدد میز تجارت ارز رمزنگاری شده ، فرصت های بالقوه را بررسی کرد. Citigroup اوایل امروز اعلام کرد که شرکت در نهایت در حال بررسی امکان محصولات ارز رمزنگاری شده در میان افزایش مشتری است – تقریبا ۳ ماه عقب مانده از گلدمن.

گلدمن ساکس با معرفی محصولات مبتنی بر بیت کوین به مشتریان در بخش مدیریت خصوصی ثروت خود در ماه مارس ، ادامه داد. این بانک همچنین در فروش یادداشت های مرتبط با عملکرد صندوق قابل معامله در بورس (ETF) با قرار گرفتن در معرض رمزنگاری مشکوک است.

گلدمن پس از ماهها آزمایش محتاطانه شروع به ارائه محصولات بیت کوین به مشتریان می کند

در حال حاضر ، به نظر می رسد نشانه اعتماد به نفس ، گلدمن ساکس شروع به ارائه محصولات مشتق مبتنی بر بیت کوین به مشتریان خود کرده است.

بنابراینGoldmanSachs در حال تبدیل شدن به # BTC با NDF های مشتق برای مشتریان است که با آیندهCMEGroup بیت کوین از طریق معاملات باDRWTrading – whew – این امر را تضمین می کند؟ داستان در ترمینال به زودی ارسال خواهد شد

طبق گفته بلومبرگ ، مشتقات بانک سرمایه گذاری شروع به عرضه نمی کند و قابل حمل نیست. NDF قراردادهای کوتاه مدت تسویه حساب شده و نقدی هستند که مانند قراردادهای آتی کار می کنند ، جایی که دارایی های اساسی هرگز عوض نمی شوند.

این به مشتریان گلدمن اجازه می دهد تا در مورد طولانی و کوتاه بودن اقدام قیمت بیت کوین حدس بزنند. این شرکت با خرید معاملات آتی CME در معاملات بلوکی در برابر نوسانات تاریخی بالای Bitcoin محافظت خواهد کرد. از نظر بلومبرگ ، بانک سرمایه گذاری از شرکت دارایی رمزنگاری Cumberland DRW به عنوان شریک تجاری خود استفاده خواهد کرد.

مانند Citi ، JPMorgan همچنین امکان ارائه صندوق بیت کوین با مدیریت فعال به مشتریان خود را فراهم کرده است. Blackrock ، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان ، همچنین Bitcoin را به عنوان پیشنهاد سرمایه گذاری در دو صندوق خود اضافه کرد.

با توجه به اینکه دیگر بازیکنان اصلی نهادی به زودی از این روش پیروی می کنند ، به نظر می رسد استفاده گسترده از رمزنگاری بیش از هر زمان دیگری امکان پذیر باشد.