وقتی گیمر بودن یه شغل محسوب میشه

گیمر شرکت Axie Infinity دو خانه خرید !

یکی از بازیکنان Axie Infinity از فیلیپین ادعا می کند که دو خانه را با سود حاصل از بازی درآمدزایی با رمزنگاری خریداری کرده است.

یک بازیکن بازی های کامپیوتر Axie Infinity از فیلیپین با درآمد خود از بازی محبوب بازی برای کسب درآمد با رمزنگاری دو خانه خریداری کرد.

در اوایل این ماه ، جان آرون راموس گیمر ۲۲ ساله که با نام مستعار “مگنوس تی وی” بازی می کند ، در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که از منافع حاصل از بازی Axie Infinity دو خانه در فیلیپین خریداری کرده است.

در این پست ، Ramos این خریدها را به افزایش قیمت ( Smooth Love Potion (SLP نسبت می دهد ، که ۹۴۰٪ از ۰٫۰۳۵ دلار در ۲۴ آوریل به بیش از ۰٫۳۶۴ دلار در ۲ مه رسیده است. SLP از آن زمان تاکنون ۴۵٪ بازپس گرفته و آخرین دست خود را تقریباً ۰٫۲۰ دلار تغییر داد.

“من به توانایی AXIE برای بلند کردن ما اعتقاد داشتم ، من یک SLP برگزار کردم ، به روند جامعه AXIE توجه کردم و تحقیق کردم […] سپس من با قیمت SLP بازی کردم تا بودجه کافی برای خرید دو خانه داشته باشم و یک تیم.”

بازیکنان Axie Infinity می توانند SLP را از طریق منطقه نبرد PVP بازی ها بدست آورند ، جایی که بازیکنان با Axies خود می جنگند – موجودات الهام گرفته از Pokemon که در بازی پرورش می یابند و به عنوان نشانه های غیر قابل استفاده معرفی می شوند.

SLP در حال حاضر با دارا بودن ۸۱ میلیون دلار به عنوان ۴۲۸ امین دارایی رمزنگاری شده است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴۵ میلیون دلار تجارت داشته است.

علاوه بر SLP ، بازیکنان Axie همچنین فرصت هایی دارند که رمز بازی AXS را بدست آورند. رمز AXS نیز اخیراً سودهای شهاب سنگی را شاهد بوده است و طی ۶ ماه از آغاز معاملات توکن ، ۵۱۱۴٪ از ۰٫۱۴ به ۷٫۳۰ دلار رسیده است.

راموس در برنامه “Sponsor-A-Scholar” Yield Guild Games شرکت کرد ، که حامیان مالی را به اهدا SLP به بازیکنان Axie مستقر در کشورهایی که هزینه های تنظیم شده مربوط به بازی Axie infinity ممکن است برای بسیاری از کاربران احتمالی بسیار ممنوع باشد ، تشویق می کند.

گزارش شده است که Axie Infinity در اواخر سال ۲۰۲۰ در فیلیپین محبوب شد ، زیرا افراد پس از از دست دادن شغل خود به دلیل همه گیری ، به دنبال راه های جایگزین برای کسب درآمد بودند.