پیشنهادات هیجان انگیز به بازار کالاهای دیجیتال ، توکن و NFT

۱۰۰ میلیون دلار برای تولید محتوای NFT

فاکس بودجه 100 میلیون دلاری را تحت عنوان آزمایشگاه خلاق Blockchain Creative به NFT اعلام کرده و قرار است طیف وسیعی از محتوای NFT ، کالاهای دیجیتال و دارایی ها را راه اندازی کند.

شرکت رسانه ای جمعی روپرت مورداک ، فاکس ، یک صندوق خلاقانه ۱۰۰ میلیون دلاری برای NFT ها راه اندازی کرده است ، که تحت نظارت آزمایشگاه های خلاق بلاکچین شرکت NFT است.

بخش NFT ماه گذشته در کنار یک سری کمدی انیمیشن جدید با نام “Krapopolis” از ریک و مورتی ، Dan Harmon ، خالق مشترک ، رونمایی شد. این نمایش قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شود و یک کمدی طنز با موضوع زندگی در یونان باستان خواهد بود.

فاکس می گوید که ۱۰۰ میلیون دلار بودجه برای حمایت از “سازندگان محتوا ، دارندگان IP و شرکای تبلیغاتی راه حل های اکوسیستم رایانه ای بلاکچین برای ساخت ، راه اندازی ، مدیریت و فروش محتوا و تجربیات NFT و نشانه های قابل قبول” استفاده خواهد شد و با عنوان کالاها و دارایی های دیجیتال معرفی می شود.

آزمایشگاه های خلاق Blockchain در حال شناسایی دقیق “فرصت های رشد” هستند تا خود را در فضای NFT که به سرعت در حال تحول است ، به روز رسانی کنند.

اسکات گرینبرگ ، رئیس سابق و مدیر عامل (COO) شرکت انیمیشن مستقل Film Roman به عنوان مدیرعامل جدید آزمایشگاه های خلاق Blockchain انتخاب شده و بر واحد و صندوق محتوای تازه تاسیس نظارت خواهد کرد.

گرینبرگ در زمان حضورش در فیلم رومان نظارت بر تولید سیمپسونها را برعهده داشت و در حال حاضر به عنوان مدیرعامل استودیوی Bento Box Entertainment – شرکتی که وی با بنیانگذاری آن همکاری کرد ، نیز فعالیت می کند ، همچنین یکی از زیرمجموعه های فاکس و شریک آزمایشگاه های خلاق Blockchain هم است.

Bento Box نمایش کمدی انیمیشن مورد توجه Bob’s Burgers را به همراه سریال های برجسته دیگری مانند Hoops و Central Park تولید کرده است.

گرینبرگ گفت: “کارآفرینان هسته اصلی ما ، FOX و Bento Box به طور منحصر به فرد واقع شده اند تا پیشنهادات هیجان انگیزی را به بازار کالاهای دیجیتال ، توکن و NFT ارائه دهند.”

همانطور که توسط Cointelegraph در ماه مه گزارش شده است ، آزمایشگاه های خلاق Blockchain بازارهای اختصاصی را برای نمایش هایی که با این شرکت همکاری می کنند ، مدیریت می کنند.

این بازارها شامل محتواهایی مانند NFT که شخصیت ها و کارهای هنری پس زمینه را به تصویر می کشد ، GIF ها و نشانه هایی است که تجربیات اجتماعی منحصر به فرد طرفداران اختصاصی را باز می کند.

مرتبط: نیروی فضایی ایالات متحده خط NFT را راه اندازی کرد.

هنوز مشخص نشده است که کدام مجموعه انیمیشن NFT های خاص خود را از طریق آزمایشگاه خلاق Blockchain دریافت می کند ، با این حال ، حدس و گمان هایی وجود دارد که یک سریال تولید شده توسط Bento Box احتمالاً با توجه به گرینبرگ که اکنون بر هر دو شرکت نظارت می کند ، وجود دارد.

سری انیمیشن Fox ، سیمپسونها که به مدت طولانی اجرا شده است نیز به عنوان گزینه بالقوه مورد بحث قرار گرفته است که در این نمایشگاه چندین بار به رمز ارز پرداخته است.

در فوریه سال ۲۰۲۰ ، در یک قسمت سیمپسونها جیم پارسونز از تئوری بیگ بنگ به عنوان یک ستاره مهمان حضور داشت که رمزنگاری و نحوه کار بلاکچین را توضیح داد. یک قسمت در آوریل ۲۰۲۱ مارج را نشان می داد که پس از تماشای نمایش “Crazy Cash” ، که در آن بیت کوین در کنار نماد بی نهایت در خوراک تیکر نمایش داده شده بود ، سود سرمایه گذاری خود را بررسی می کند.

NFT افق های روشن برای هنرمندان