سرمایه گذاران نهادی سهام بیت کوین را نگه می دارند

۱۱،۸۰۰ بیت کوین از Coinbase به Cold Storage منتقل شده است

آنالیز داده ها نشان می‌دهد که تعداد زیادی بیتکوین به ارزش 671 میلیون دلار از صرافی Coinbase به یک کیف پول سرد انتقال داده شده است.

۱۱،۸۰۰ بیت کوین توسط موسسات از Coinbase به Cold Storage منتقل شده است

داده های ارائه شده توسط CryptoQuant و Whale Alert نشان می دهد که طی سیزده ساعت گذشته ، یک نهاد سازمانی ۱۱،۸۲۷ بیت کوین را در صرافی بزرگ Coinbase مستقر در ایالات متحده خریداری کرده و آن را به یک خزانه ذخیره سازی سرد کشانده است.

۶۷۰٫۹ میلیون دلار BTC از Coinbase برداشت شده است

CIO Moskov Capital نمودار CryptoQuant را به اشتراک گذاشته است ، که نشان می دهد سرمایه گذاران نهادی سهام بیت کوین را نگه می دارند و مصمم هستند که آن را بلند مدت نگه دارند. ۱۱،۸۲۷ بیت کوین برداشت شده از Coinbase Pro معادل ۶۷۰،۹۹۵،۰۵۳ دلار است. این معامله توسط سرویس Whale Alert تأیید شده است که انتقال بزرگ رمزنگاری را ردیابی می کند.

اخیراً ، دو غول بزرگ بانکی – گلدمن ساکس و جی پی مورگان – برنامه های خود را برای ارائه قرار گرفتن در معرض ارز رمزپایه برجسته به مشتریان با ارزش خالص بالا اعلام کرده اند.

Goldman Sachs به ۲٫۵ درصد از ارزش خالص مشتری اجازه می دهد تا در بیت کوین سرمایه گذاری شود. با این حال ، تحلیلگران JP Morgan همچنین پیش بینی کرده اند که اتریوم احتمالاً بهتر از بیت کوین عمل خواهد کرد.

بیت کوین خط ۵۸،۴۰۰ دلار را لمس می کند

در تاریخ ۳۰ آوریل ، بیت کوین دو شمع ساعتی سبز چاپ کرد که آن را از سطح ۵۳۰۰۰ دلار به منطقه ۵۷۰۰۰ دلار رساند و سپس ماه را به رنگ سبز بست.

در اوایل امروز ، رمزنگاری king کمی بالاتر رفت تا سطح ۵۸،۴۰۰ دلار را لمس کند ، اما بلافاصله برگشت.

در زمان نوشتن مقاله ، BTC در صرافی Kraken با تغییر قیمت ۵۷،۶۵۹ دلار تغییر قیمت می دهد.