مالیات وارد پروژه نخواهد شد

۲۰ مدرسه با درآمد بیت کوین در السالوادور

دولت که برای پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی با تردیدهای زیادی روبرو بود، مایل است اقتصاد و سیستم های انتقال پول خود را با استفاده از دارایی های دیجیتال بهبود بخشد.

۲۰ مدرسه با درآمد بیت کوین در السالوادور

السالوادور قصد دارد از اقدامات بیت کوین برای ساخت حدود ۲۰ مدرسه برای گسترش آموزش در این منطقه استفاده کند.
نایب بوکله، رئیس‌جمهور السالوادور، به شهروندانش تأیید می‌دهدکه هیچ‌کدام از پول‌های مالیاتی وارد پروژه نمی‌شود.
رئیس‌جمهور کشور آمریکای مرکزی السالوادور ابتکاری را با هدف اصلاح بخش آموزشی در داخل کشور آغاز می‌کند. دولت که برای پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی با تردیدهای زیادی روبرو بود، مایل است اقتصاد و سیستم های انتقال پول خود را با استفاده از دارایی های دیجیتال بهبود بخشد.

هدف ابتکار مدارس نوسازی سیستم آموزشی با استفاده از سود بیت کوین است. همچنین به مالیات دهندگان السالوادور اطمینان می دهد که پول آنها در تأمین مالی پروژه نقشی ندارد. این ابتکار تنها گامی نیست که السالوادور برای بهبود اعتماد به بیت کوین برمی دارد.

کل فرآیند بدون چالش نیست زیرا تراست با چندین مشکل کلاهبرداری روبرو بود. پروژه مدارس یکی از راه هایی است که رئیس جمهور بوکله امیدوار است هر گونه شک و تردیدی را که ممکن است مردم در مقاصد او داشته باشند پراکنده کند.

با این حال، این کشور به طور قابل توجهی از سرمایه گذاری بیت کوین خود سود می برد زیرا این ارز به عملکرد ثابت خود در بازارهای رمزنگاری ادامه می دهد. همچنین، این یک مسیر عالی در برابر تورم است، یک مشکل رو به رشد در اقتصاد سنتی که استانداردهای زندگی مردم را تحت فشار قرار می دهد.

گسترش ذخایر بیت کوین خود

تصمیم السالوادور برای تبدیل بیت کوین به عنوان یک ارز قانونی در سپتامبر آغاز شد، زمانی که رئیس جمهور و سنا ۴۰۰ بیت کوین را خریداری کردند. این ارز به عنوان دومین ارز در اقتصاد کشور است که در کنار دلار آمریکا کار می کند. اخیراً رییس جمهور ذخیره خود را تا ۴۲۰ بیت کوین افزایش داده است و مجموع دارایی ها را به ۱۱۰۰ بیت کوین رسانده است.

ادعاهای کلاهبرداری در مورد مناقصه قانونی به کیف پول Chivo مرتبط است و سؤالاتی را در مورد قابل اعتماد بودن دولت در میان جامعه ایجاد می کند. به عنوان پیشروترین سرویس کیف پول کشور برای تراکنش ها، قابل درک است که شهروندان نگرانی های خود را دارند.

با این حال، شرکت Orcaex در حال کار بر روی معرفی کیف پول دیگری برای این کشور است تا بتواند از آن استفاده کند. علاوه بر این، امیدواری خود را برای پیوستن به صنعت بیت کوین السالوادور ابراز کرد و اظهار داشت که به پتانسیل این کشور اعتقاد دارد.

پس از همه گیری جهانی COVID-19، هر دو طرف هرگونه مذاکره در مورد یک موضوع را متوقف کردند. با این وجود، این فرصتی عالی برای بازگرداندن آنها به مسیر و کمک به بازار ارزهای دیجیتال السالوادور است.

استخراج بیت کوین در السالوادور آتشفشان

رییس جمهور بوکل به تأثیرات قدرت استخراج بیت کوین بر بخش انرژی پی می برد. با این حال، آماده سازی انرژی آتشفشانی برای تامین انرژی این فرآیند لازم است. رئیس‌جمهور السالوادور طی یک ویدیوی مفصل، نیروگاه جدید انرژی و تجهیزات استخراج BTC را در حال نصب برجسته کرد.

این طرح نه تنها راهی برای مدیریت مصرف انرژی در حین استخراج بیت کوین است، بلکه راهی برای تامین انرژی پاک در طول فرآیند است.

نهادهای مالی مختلف در سراسر جهان به وضوح اعلام کرده اند که السالوادور با معرفی بیت کوین به بخش مالی خود  گام های اشتباهی برمی دارد. با این وجود، کشور از این گام ها کوتاه نمی آید. همچنین، این پروژه ها برای شهروندان آگاهی دهنده خواهد بود تا نام دولت را از پیامدهای کلاهبرداری کیف پول Chivo پاک کنند.