نمایش قوی DAG

۳ دلیل عملکرد خوب DAG بین آلت کوین ها

چرخشی به سمت DeFi ، انتشار کیف پول جدید و هزینه های معامله کم ، افزایش سریع DAG را به بالاترین حد خود در تاریخ می رساند.

نگرانی های ابراز شده در مورد سازوکارهای اجماع بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در اقدام قیمتی جانبی که هر دو دارایی طی دو ماه گذشته مشاهده کرده اند ، نقش داشته و در را برای سایر پروژه های رقیب برای جلب توجه باز کرده است.

یکی از پروژه هایی که توانست بر عملکرد جانبی بازار غلبه کند و به بالاترین رکورد در تاریخ ۱۰ ژوئیه برسد ، Constellation  (DAG) است ، پروتکلی که با استفاده از یک ساختار نمودار چرخشی غیر مستقیم جهت دستیابی به اجماعی است که از لحاظ نظری قادر به مقیاس بندی بی نهایت است.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت DAG 353٪ از پایین ترین سطح ۰٫۰۳۷ دلار در ۲۲ ژوئن به بالاترین رکورد جدید در ۰٫۱۷ دلار در ۱۰ ژوئیه رسیده است.

3 دلیل عملکرد خوب DAG بین آلت کوین ها

نمودار ۴ ساعته DAG / USDT. منبع: TradingView

سه دلیل برای نمایش قوی DAG شامل انتشار صرافی غیرمتمرکز عملکردی ، لیست گسترده ای از شرکای جهانی است که از شبکه Constellation برای مدیریت داده ها و توانایی شبکه در ارائه معاملات کم هزینه و بسیار مقیاس پذیر استفاده می کنند.

راه اندازی DeFi عملکرد را برای استکرها به ارمغان می آورد

(Lattice Exchange (LTX که اخیراً راه اندازی شده است ، یک مبادله غیرمتمرکز مبتنی بر بازار ساز (DEX) است که با استفاده از شبکه Hypergraph Constellation’s برای ارائه “هزینه غیر صفر و غیرمتمرکز افقی مقیاس پذیر” ارائه می دهد.

#YieldFarming روشی مناسب برای تعامل مستقیم جامعه باLatticeExchange است که به کاربران امکان می دهد هنگام پاداش دادن از LTX $ استفاده کنند.

در آخرین پست وبلاگ ما درباره تأمین و سهامداری بیشتر بخوانید https://t.co/usZLdkbNMS#DEX #DeFi #LatticeExchange

– تبادل شبکه (LatticeExchange) 16 آوریل ۲۰۲۱

در طی چند ماه ، این پروژه از طریق تأمین نقدینگی در Uniswap یا قرار دادن توکن به طور مستقیم در بورس شبکه با پرداخت یک APY محاسبه شده از ۱۵۵٪ ، کشاورزی برای عملکرد LTX اضافه کرده است.

مرتبط: مبادله توکن در بستر اتریوم با پشتیبانی یونی سوآپ

دارندگان DAG همچنین می توانند با قرار دادن توکن ها در یک کانال دولتی در شبکه شرکت کنند تا به افزایش تراکنش شبکه در هر ثانیه (TPS) کمک کنند یا با استفاده از توکن های DAG برای تأیید داده ها و معاملات و دریافت یک گره در پروتکل Hypergraph Constellation’s و همچنین برای پاداشهای پرداخت شده در DAG استفاده کنند.

مشارکت ها برنامه جهانی را به صورت منظومه برجسته می کنند

لیست رو به رشد Constellation از شرکای اکوسیستم نشانه دیگری از اصول قوی پروژه است.

3 دلیل عملکرد خوب DAG بین آلت کوین ها

شرکای اکوسیستم Constellation. منبع: شبکه Constellation

 

مشارکت های تجاری قابل توجه شامل خدمات وب آمازون و نیروی هوایی ایالات متحده است و این پروژه همچنین مشارکت های مرتبط با بخش (Chainlink (LINK و صرافی KuCoin را ایجاد کرده است.

مشارکت اعلام شده با بورس Cryptoassets لیختن اشتاین (LCX) نیز یک پیشرفت قابل توجه برای اکوسیستم Constellation بود زیرا بورس توافق کرد از لیست DAG به همراه توکن های آینده با استفاده از استاندارد Tokenlation L_0 شبکه پشتیبانی کند.

معاملات سریعتر ، هزینه های پایین تر

اخیراً ، بیت کوین و اتریوم به دلیل هزینه های زیست محیطی و هزینه های بالای معامله تحت نظارت بیشتر قرار گرفته اند. این امر باعث شد سرمایه گذاران و توسعه دهندگان توجه خود را به پروژه هایی مانند Solana و لایه ۲ راه حل های سریعتر معامله معطوف کنند.

مرتبط: سولانا وارد ۱۵ رمزارز پایه برتر شد

همین چند ماه پیش ، معامله گران و پروژه های بلاکچین با هزینه های بالای گاز در شبکه Ethereum فلج شدند و این بدان معناست که هر پروژه ای که معاملات با هزینه کم و مطمئن با یک TPS رقابتی ارائه دهد ، فرصت پیشرفت دارد.

کیف پول جدید “Stargazer” با Lattice ارتباط برقرار می کند و از معاملات شخص به فرد با هزینه صفر در شبکه پشتیبانی می کند.

3 دلیل عملکرد خوب DAG بین آلت کوین ها

مقایسه پلت فرم DeFi. منبع: توییتر

در حالی که جامعه ارزهای رمزنگاری شده برای سخت افزار آینده لندن در Ethereum آماده می شوند ، سرنوشت راه حل های رقابت لایه یک و لایه دو در هوا باقی می ماند زیرا کاربران منتظر می مانند ببینند آیا این ارتقا منجر به کاهش قابل توجه هزینه ها می شود یا خیر. اگر اوضاع به طور محسوسی بهبود نیابد ، تقویت اصول اساسی و امکان پر کردن طیف وسیعی از تقاضا می تواند بهای خوبی برای قیمت DAG در آینده باشد.

توجه : نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com و سهم آموز نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

اخبار حوزه ارز دیجیتال را مشاهده بفرمایید