فروش توکن بیش از 82 برابر شد!

۵/۳ میلیون دلار حاصل بازی Guild of Guardians

راه اندازی نرم افزاری بازی برای کسب درآمد برای سه ماهه اول سال 2022 برنامه ریزی شده است و 400000 کاربر قبلاً ثبت نام کرده اند.

۵/۳ میلیون دلار حاصل بازی Guild of Guardians

بازی و نقش آفرینی موبایلی مبتنی بر NFT آینده یعنی Guild of Guardians توانست دو بخش از توکن بومی خود (GEMS) را به مبلغ ۵٫۳ میلیون دلار بفروشد.

فروش توکن، در Coinlist در ۳۰نوامبر برگزار شد. ۸۲ بار بیش از حد مشترک شد و حدود ۸۰۸۰۰۰ کاربر ثبت نام کردند. بیش از ۱۰۷۰۰ دارنده جدید GEM از بیش از ۱۰۰ کشور جهان حداکثر ۵۰۰ دلار توکن خریداری کردند. با این حال، کاربران استرالیایی، ایالات متحده، کانادا و چین به دلیل افزایش نگرانی‌های نظارتی از خرید توکن منع شدند.

GOG تنها ۶% از کل ۱ میلیارد توکن را به فروش CoinList اختصاص داد، در حالی که ۶۳٪ عرضه از طریق رویدادها، فعالیت ها و گیم پلی اصلی جامعه توزیع خواهد شد.

راه اندازی نرم افزاری بازی برای کسب درآمد برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است و ۴۰۰۰۰۰ کاربر قبلاً ثبت نام کرده اند.

این بازی از بازی‌های توسعه‌دهنده اوکراینی Stepico و با مشارکت استرالیایی NFT Layer 2 Scaling Solution Immutable X می‌آید. Immutable X اولین راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای NFT‌ها در اتریوم است و توسط Galaxy Digital و Coinbase پشتیبانی می‌شود.

من نسبت به پروژه‌های ارز دیجیتال استرالیا با کیفیت فوق‌العاده خوش‌بین هستم و دوست دارم از آن‌ها حمایت کنم، همانطور که مطمئن هستم دیگران نیز این کار را می‌کنند، بنابراین امیدوارم حذف استرالیایی‌ها که بتوانند در IMX دلار سرمایه‌گذاری کنند، فقط یک اشتباه توسط @CoinList باشد.

– Nish Sequeira (@nishseq) 26 اوت ۲۰۲۱

نیکلاس کلند، رئیس بازاریابی Immutable گفت که GOG در حال راه اندازی بر روی تلفن همراه است تا برای اکثر مردم قابل دسترسی باشد.

«همه افراد دستگاه‌ها و رایانه‌های شخصی بازی واقعاً قوی و غیره و غیره ندارند. بنابراین موبایل انتخاب آسانی برای ما بود.»
خیلی باحاله، واقعا pic.twitter.com/a3MFzrgMZt

– GuildOfGuardians (@GuildOfGuardian) 29 نوامبر ۲۰۲۱

موفقیت پیشنهاد اولیه  DEX (IDO) GOG با محبوبیت روزافزون بازی های همراه با کسب درآمد حاصل می شود. در GOG، هر دارایی درون بازی که کاربران مالک آن هستند، یک NFT قابل مبادله  است.

کلند گفت: “من فکر می کنم مفهوم مالکیت دارایی درون بازی یک نتیجه قطعی است و این موضوع به زمان برمی گردد و نه به مفهوم اقتصاد سازنده محتوا و مردم، یعنی افرادی که اساساً مالک این چنین چیزها هستند که شایسته آن هستند.

این پس از اولین فروش Founder NFT در ماه ژوئن است که ۳ میلیون دلار در ۲۴ ساعت جمع آوری کرد. موج دوم ۵ میلیون دلار و موج سوم و آخر بیش از ۴ میلیون دلار جمع آوری کرد.