آهنگ رمز ارز ها

۶ آهنگ کریپتو محور که شاید تا بحال نشنیده باشید

Crypto طی سالیان متمادی محتوای غنایی را به سبک ژنتیکی سرپیچی کرده است. در اینجا چند نمونه مهم از خلاقیت موسیقی این صنعت آورده شده است.

در حالی که صنعت ارزهای رمزپایه بیشتر حول فناوری و داده ها متمرکز شده است ، افرادی که در بخش ما زندگی می کنند خلاقیت آنها خالی از لطف نیست. این امر نه تنها در راه حل ها و اختراعات مختلفی که ایجاد می کنند ، بلکه در آثار هنری (و اغلب طنزآمیز) آنها نیز دیده می شود.

در طول سال ها ، افراد فضای رمزنگاری آهنگ هایی را براساس فناوری توزیع شده ، و همچنین جوک ها و شوخ طبعی های آن ساخته اند. برخی از این آهنگ ها تقلیدهایی از بازدیدهای جریان اصلی هستند که با متن رمزنگاری جایگزین شده اند ، در حالی که برخی دیگر از آثار اصلی هستند که منحصر به صنعت دارایی دیجیتال هستند. در اینجا چندین آهنگ رمزنگاری وجود دارد که ارزش گوش دادن را دارد.

“Bitcoin pls go to moon”

کلاسیک در فضای رمزنگاری ، “Bitcoin pls go to moon” پس از آنکه بیت کوین (BTC) پس از اجرای گاو نر در سال ۲۰۱۷ به میزان قابل توجهی کاهش یافت ، رخ داد. کانال یوتیوب ۱thousandx این اثر غنایی را در ۶ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر کرد. این آهنگ از بیت کوین می خواهد که قیمت خود را افزایش دهد و “اکنون از کنار رفتن خودداری کنید”. در زمان پخش این آهنگ ، بیت کوین بیش از ۱۰ هزار دلار کمتر از بالاترین قیمت خود در آن زمان نزدیک به ۲۰ هزار دلار معامله کرد و طبق داده های TradingView برای مدت زمان قابل توجهی در آن محدوده ادغام می شد. این آهنگ شامل احساساتی از شخصیت های صنعت رمزنگاری مایکل نووگراتز و تون ویز بود.

“Banksters Paradise (آهنگ بیت کوین)”

آهنگی که توسط کانال YouTube Renegade Investor ارسال شده است ، “Banksters Paradise (A Bitcoin Song)” تقلید مزاحم “Gangsta’s Paradise” از کولیو است. تمسخر جزئیات جهان را به عنوان زمین بازی برای بانکداران در میان فضای چاپ پول و تورم ، با اشاره به بیت کوین به عنوان یک راه حل.

“BLOCKCHAINIAN RHAPSODY”

آهنگ Queen “Bohemian Rhapsody” یکی از محبوب ترین آثار غنایی جهان است. یک کانال یوتیوب معروف به Crypto Karaoke یک تمسخر رمزنگاری محور را تنظیم کرد. “بازارهای گاو نر می آیند ، بازارهای گاو می روند ، HODL بالا ، HODL کم است” ، متن این آهنگ شامل است – متفاوت از آهنگ اصلی: “آسان بیا ، آسان برو ، کمی زیاد ، کمی کم”. خط بازسازی شده به HODL ادای احترام می کند ، اصطلاحی محبوب در فضای رمزنگاری. اگرچه این اصطلاح تعریف مشخصی ندارد ، اما معمولاً به معنی نگه داشتن دارایی ها بدون در نظر گرفتن نوسانات بازار استفاده می شود.

“Old Town Road (Bitcoin Version)”

یوتیوب Lil Bubble در انجام تقلیدهای آهنگ های رمزنگاری برای خود جایگاه خاصی ایجاد کرده است. سازنده بر اساس صنعت رمزنگاری ، تقلیدهای متعددی از آهنگ ساخته است. این موزیک ویدیوها غالباً شامل کسی می شود که با لباس فضایی می رقصد – اشاره ای به تصاویر معمول صنعت از دارایی های “رفتن به ماه”. مشهورترین آهنگ YouTuber از نظر بازدید در بستر رسانه های اجتماعی اجرای وی از “Old Town Road” توسط Lil Nas X است. این هجو به صورت کمدی به مبارزات سرمایه گذاری و نگهداری دارایی در فضای رمزنگاری در دوره های کم می پردازد.

“HODL GANG”

کریس رکورد ، هنرمند موسیقی ، در کانال یوتیوب خود ، کریس رکورد تی وی ، محتوای متفاوتی از جمله برخی کارهای موسیقی ارائه کرده است. این کانال گرچه به طور مستقیم روی رمزنگاری متمرکز نبوده است ، اما چند ساخته رمزنگاری موسیقی ارسال کرده است. یکی از این ویدیوها آهنگ “Gucci Gang” از Lil Pump را به یک ریمیکس رپ بیت کوین با عنوان “HODL GANG” تبدیل می کند. این آهنگ در دسامبر ۲۰۱۷ ، نزدیک اوج بازار گاو رمزنگاری قبلی منتشر شده است ، در مورد جنبه های مختلف سرمایه گذاری رمزنگاری ، تاریخچه رمزنگاری و موارد دیگر صحبت می کند.

“BITCONNECT EDM REMIX”

اکنون Bitconnect از بین رفته است ، یک کلاهبرداری رمزنگاری رایج در طول اجرای رمز گاو نر ۲۰۱۷ بود. Bitconnect رویدادی را برگزار کرد که در آن کارلوس ماتوس ، یکی از سرمایه گذاران پروژه ، سخنرانی کرد که با آواز ، فریاد و به طور کلی نمایشی خنده دار آغاز شد. این سخنرانی متعاقباً به محتوای قابل الگویی تبدیل شد. از طریق کانال YouTube خود ، دیلن لاک ، هنرمند موسیقی ، موسیقی رقص الکترونیکی یا EDM را براساس سخنرانی ماتوس ساخت. اینها فقط چند نمونه از استعداد خلاق موسیقی و صنعت در صنعت است. همانطور که رمزنگاری همچنان توجه اصلی را به خود جلب می کند ، ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که تن های مبهوت برای سالهای آینده نیز تکثیر شوند.