یکی از بنیانگذاران قراردادهای اتریوم

Anthony Di Iorio روابط خود را با صنعت رمزنگاری قطع خواهد کرد

آنتونی دی یاریو تصمیم گرفته است با فروش Decentral های خود صنعت رمزنگاری را کنار بگذارد.

اتریوم اخیراً با تعداد زیادی از Dapp ها و پروژه هایی که سر راهشان قرار گرفته است رو به راه است. سالهای آینده می تواند برای اتریوم بسیار خوب باشد ، در حالی که توسعه و انتقال به اتریوم ۲٫۰ در حال حاضر در حال انجام است.

آنتونی دی یاریو (Anthony Di Iorio) کارآفرین کانادایی و هم-بنیانگذار پلتفرم پیشرو در زمینه قراردادهای هوشمند اتریوم ، اکنون در حال برقراری ارتباط فرای صنعت رمزنگاری است و در واقع این یک خبر شوک آور از بنیانگذار است که در حال فروش  Decentral های خود است و به سراغ چیزهای جدیدی در زندگی می رود.

Anthony Di Iorio تصمیم گرفته است که از رمزنگاری حرکت کند

Anthony Di Iorio ادعا می کند که به پروژه های بعدی خواهد رفت و قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ یک بنیاد خیرخواهانه بسازد. اگرچه دلیل این تصمیم ناگهانی توسط بنیانگذار فاش نشد ، وی گفت که امنیت شخصی حدود ۲۰ درصد از مشکلاتش است.

Anthony Di Iorio تأیید کرده است که می خواهد پیش برود و “مشکلات بزرگتر” جدیدتر را حل کند. به گفته وی ، این مشکلات با استفاده از فناوری بلاکچین حل خواهد شد و وی از همان فناوری بلاکچین استفاده خواهد کرد که در اتریوم استفاده کرده است.

Anthony Di Iorio سرمایه گذاری خود را تأمین خواهد کرد

خود بنیانگذار اتریوم سرمایه های خیرخواهانه ای را که Anthony Di Iorio به آن منتقل خواهد شد تأمین خواهد کرد. پولی که بنیانگذار از فروش Decentral بدست خواهد آورد به “چند میلیون دلار” می رسد و وی از این مبلغ برای سرمایه گذاری های بعدی خود استفاده خواهد کرد.

او ادعا می کند که نمی خواهد “شخص رمزپایه” باقی بماند و هدف اصلی او حل مشکلات جهان با استفاده از ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین است. او فاش کرده است که تیم های روابط عمومی را برای پروژه بعدی استخدام کرده است و به زودی ، یک راه اندازی کامل انجام می شود.