هدف این هست ...

در این سرویس تلاش میکنیم با سرویس هایی که در سهم آموز ایجاد کرده ایم بتوانیم همراه فعالین بازار سرمایه باشیم تا در نهایت بتوانیم برآیند کار را سود ده و مفید به هدف برسانیم

این سرویس در روزهای شنبه الی چهارشنبه در بازه زمانی فعالیت بازار بورس تهران فعال می باشد . در این سرویس به مسائل لحظه ای بازار ، بررسی واچ لیست تحلیلگران ، بررسی فیلترها و ایجاد واج لیست برای روزهای آینده می پردازیم . بررسی نکات و منتورینگ لحظه ای در بازار توسط تحلیلگران از نقاط مثبت این سرویس می باشد 

در جلسات تحلیل پیلاس که هفته ای یکبار در زمان عصر برگزار می شود ، توسط تحلیلگران به مباحث بنیادی و عمقی بازار میپردازیم که مطالب این جلسه دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد و کلیت تمرکز و تشکیل پورتفو های تیم در این جلسه سنجیده می شود . 

استراتژی در این سرویس مبنی پیدا کردن سهم های پر پتانسیل بنیادی و کم ریسک می باشد 

در جلسات آنلاین آموزشی ، که هفته یکبار در زمان عصر ها برگزار می شودبه آموزش مهارت هاث خاص می پردازیم . این کلاس ها آنلاین و لحظه ای بوده که میتوان با استاد کلاس ارتباط برقرار کرد و جنبه تعاملی کلاس حفظ شود . 

این کلاس ها در جهت تقویت مهارت ، تکنیک های بازار برگزار می شود و از گفتن مسائل معمول و آموزش های عمومی خودداری میگردد .

در کانال ویژه تلگرام جمع بندی دیگر سرویس ها ، مطالب بسیار با اهمیت ، واچ لیست های منتخب تحلیلگران و مواردی که باید در کانال آرشیو و یا اطلاع رسانی گردد قرار میگیرد .

این یک سرویس بسیار ویژه و منحصر به فرد است که کاربر می تواند در پنل خود پرسش های محدودی را طبق دسترسی که دارد از تحلیلگران پرسیده و تحلیلگران جواب آن ها را می دهند . 

این سرویس با تمرکز بالا و مهارت های تحلیلگران پاسخ داده می شود تا به توان کمک فراوانی در تحلیل ، آنالیز و نوع استراتژی ها و دغدغه های افراد در بازار سرمایه کرد . 

نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر نیاز به مشاوره دارید

ما به شما کمک خواهیم کرد. 

امکانات پکیج یار بورس 🏅

مشتریان کارگزارطرف قرارداد با سهم آموز

از ما چیزی بپرسید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم