دریافت حقوق با بیت کوین

Aussie fintech اجازه می دهد تا هر کسی حقوق خود را در بیت کوین دریافت کند.

یک شرکت استرالیایی به هر شخصی اجازه می دهد تا دستمزد یا حقوق خود را در بیت کوین دریافت کند. این استارت آپ خصوصی به نام Living Room of Satoshi این هفته خدمات دستمزد خود را راه اندازی کرده است. برای استفاده از این ویژگی ، کاربر به سادگی باید کارفرمای خود را موظف کند […]

یک شرکت استرالیایی به هر شخصی اجازه می دهد تا دستمزد یا حقوق خود را در بیت کوین دریافت کند. این استارت آپ خصوصی به نام Living Room of Satoshi این هفته خدمات دستمزد خود را راه اندازی کرده است. برای استفاده از این ویژگی ، کاربر به سادگی باید کارفرمای خود را موظف کند که حقوق خود را به یک حساب Satoshi – به جای یک حساب بانکی پرداخت کند. سپس متصدی ارز دیجیتال، درصدی از دستمزدها را به بیت کوین تبدیل کرده و مابقی را به حساب بانکی کاربر واریز می کند.

به گفته دانیل الکسیوس ، مدیر اجرایی ساتوشی ، این ساده ترین راه برای ایجاد تعادل ارز رمزنگاری شده است. وی افزود:

بیت کوین در ۶ ماه گذشته شاهد افزایش قیمت خود به صورت نجومی بوده است که این امر باعث خرید بی سابقه سرمایه گذاران نهادی شده است. ما می خواستیم گزینه ای را برای افراد منظم در استرالیا فراهم کنیم تا به این اکوسیستم در حال رشد نیز بپیوندند  و ساده ترین و بی دردسرترین راه این است که درصد کمی از دستمزد را تبدیل به ارز دیجیتال کنیم و هنگام پرداخت به کارمندان ارسال شود.