آینده روشن بازی های NFT

Axie Infinity پر فروش ترین NFT

Axie Infinity همچنان یکی از پرکاربردترین بازی های NFT در جهان است.

Axie Infinity پر فروش ترین NFT

وقتی محبوبیت معاملات NFT به اوج خود رسید ، بازی Axie Infinity یکی از برترین بازی های این فناوری جدید بود. در سه ماه اول ، Axies تبدیل به یک روند شد و رقبایی مانند CryptoPunks و NBA Top را پشت سر گذاشت.

بر اساس آخرین گزارش ، این بازی ویدیویی با ویژگی های ساده بیش از ۲٫۵ میلیون دلار جمع آوری کرده است. محورها به دلیل نرخ بالای پذیرش خود در فیلیپین و اخیراً در ونزوئلا شهرت یافته اند.

Axie Infinity تجارت NFT را تغییر می دهد

Axie Infinity پر فروش ترین NFT است

طبق گزارش آژانس ارزشیابی رمزنگاری DappRadar ، Axie Infinity از ژانویه تا مارس ۲۰۲۱ به نرخ تجاری بیش از ۲ میلیون دلار دست یافت. این رقم بیش از ۸۰ درصد حجم تجارت فعلی آن را نشان می دهد. اما این محور طی آن ماهها حدود ۸۰۰ میلیون دلار سود جمع کرد.

همچنین metaverse بازی NFT نرخ پذیرش آن را در سه ماه اول سال افزایش داد. شبکه Blockchain حداقل ۱٫۵۰ میلیون کیف پول رمزنگاری فعال در روز شمارش کرد ، بنابراین حرکت زیادی در معاملات غیر متمرکز وجود داشت.

با در نظر گرفتن این ارقام ، آژانس تأکید می کند که تجارت NFT در مقایسه با سه ماه آخر سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۵ درصد افزایش یافته است. اما تعداد فرزندخواندگی در مقایسه با سال گذشته به بیش از ۵۰۹ درصد افزایش می یابد. Axie Infinity یکی از محبوب ترین بازی های NFT در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

بازی ویدئویی NFT به دلیل موج پذیرش و به روزرسانی های اخیر سال پیچیده ای داشت. تنها در ماه اکتبر ، Axie بیش از ۱۵۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B جمع آوری کرد.

Axie بیش از یک پنجم درآمد را در NFT ها اعطا می کند

اگرچه Axie Infinity جنجال های زیادی را پشت سر گذاشته است ، اما این بازی از زمان عرضه ، نماینده تجارت NFT بوده است. به حدی که بر اساس تجزیه و تحلیل ، Axie بیش از یک پنجم سود را در معاملات توکن های غیرقابل تعویض به دست می آورد که چشمگیر است.

اما آخرین پست های Steam در مورد عدم پذیرش بازی های NFT در لیست خود ، Axie را از موج جدیدی از فرزندخواندگی خارج کرد. توسعه دهندگان بازی های ویدئویی امیدوار بودند که Axie وارد مجموعه Steam شود تا از علاقه مندان بیشتری استفاده کند ، اما اینطور نبود.

با وجود همه اینها ، Axie Infinity هنوز استاندارد بازی عالی خود را حفظ کرده است که به بسیاری از کشورهای آسیا و آمریکای لاتین کمک کرده است. این بازی با اعطای بورسیه تحصیلی و سایر انواع برنامه های تأمین مالی ، نرخ مشتری خود را افزایش می دهد. به همین ترتیب ، Axie قراردادهای جدیدی را ترتیب می دهد تا تجارت خود را در دسترس هر کشوری در جهان قرار دهد.