SMART Exposure دومین برنامه بارن بریج

BarnBridge از برنامه کاربردی رونمایی کرد

برنامه "SMART Exposure" به طور خودکار توازن ERC-20 نگهداری شده در نمونه کارهای کاربر را متعادل می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها وزن های خاصی را حفظ می کنند.

پروتکل مالی غیرمتمرکز BarnBridge برنامه ای را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد مدیریت موقعیت را بین دارایی های مبتنی بر اتریوم به صورت خودکار انجام دهند.

در تاریخ ۵ ژوئیه ، بارن بریج BarnBridge دومین برنامه خود را با نام “SMART Exposure” اعلام کرد. این نرم افزار کاربران را قادر می سازد تا از طریق توازن مجدد خودکار ، وزن مخصوص بین دارایی ها را در یک جفت توکن ویژه ERC-20 حفظ کنند.

این برنامه در شبکه اصلی اتریوم با پشتیبانی از اتریوم پیچیده  (WETH) ، بیت کوین پیچیده (WBTC) و ارز (USD (USDC به صورت جفتی با نسبتهای ۷۵/۲۵ یا ۵۰/۵۰ راه اندازی شده است. طی هفته های آینده نیز در شبکه Polygon مستقر خواهد شد.

ما خوشحالیم که از راه اندازی برنامه دوم خود ، SMART Exposure خبر می دهیم

SE با پشتیبانی از WETH ، WBTC و USDC در تنظیمات ۷۵/۲۵ ، ۵۰/۵۰ ، ۲۵/۷۵ در حال راه اندازی است.

برای امتحان کردن آن پیوند را دنبال کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالعه ادامه دهید: https: //t.co/rcMOhK2KJu pic.twitter.com/vCRh9OjqJg

– BarnBridgΞ (Barn_Bridge) 5 ژوئیه ۲۰۲۱

این پروتکل توضیح داده است که این عملکرد امکان پذیر است زیرا SMART Exposure مجموعه دارایی های خود را حفظ می کند.

هر نسبت در معرض با یک توکن قابل انعطاف ERC-20 قرار می گیرد که همراه با نشانگر خاص خود نشان داده می شود و این امکان را می دهد که موقعیت ها در بازارهای ثانویه مورد معامله قرار گیرند یا به عنوان وثیقه در سایر پروتکل ها مورد استفاده قرار گیرند. بارن بریج اظهار داشت:

“ما انتظار داریم که SMART Exposure بعنوان یک عنصر اصلی در تولیدات ساختاریافته که دارایی های سایر محصولات BarnBridge را در اختیار دارند ، باشد. امروز ، این یک راه حل کارآمد برای مدیریت خزانه داری منفعل و همچنین نسخه های توکن سازی شده از نسبت های محبوب ارائه می دهد. “

مرتبط: آینده امور مالی ، اطلاعات DeFi است

بارن بریج BarnBridge ، که به طور رسمی در سپتامبر سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد ، یک پروتکل مشتقات متمرکز بر محصولات وام دارنده پایدار کوین است. هدف آن تسهیل انتقال به DeFi با پرداختن به برخی از جنبه های اصلی فعالیت های نهادی ، مانند مدیریت ریسک و دسترسی به ابزارهای درآمد ثابت است.

طبق گفته DefiLlama ، ارزش بارن بریج در زمان نوشتن مقاله ۲۹۴ میلیون دلار قفل شده است.

DeFi انقلابی جهانی در فضای مالی سنتی

سیستم غیر متمرکز مالی (DeFi) را بهتر بشناسید