پیشنهاد سرمایه گذاری جدید در بایننس

Binance توکن های قابل معامله سهام را آغاز می کند

غول مبادلات رمزنگاری Binance از توسعه پیشنهادات سرمایه گذاری با جدیدترین نسخه توکن سهام این پلتفرم خبر داد

Binance توکن های قابل معامله سهام را آغاز می کند ، با Coinbase و Tesla شروع می شود

توکن سهام دقیقاً چیست؟ طبق پست وبلاگ Binance ، این نشانه های قابل معامله به سرمایه گذاران بالقوه رمزنگاری امکان می دهد تا در معرض بازار سهام سنتی قرار بگیرند. آنها نشانه های دیجیتال کمیسیون صفر هستند که توسط شخص ثالث کاملاً پشتیبانی و وثیقه می شوند – که این امکان را می دهد که قیمت آن به قیمت سهام اصلی پیوند داده شود.

 

به منظور تسهیل فروش و ذخیره سازی سهام ، بایننس با شرکت سرمایه گذاری CM-Equity AG و پلتفرم توکن سازی Digital Assets AG مستقر در سوئیس همکاری کرده است. سرمایه گذاران بالقوه در سهام بایننس واجد شرایط دریافت سود سهام هستند. با این حال گفته شد ، پیشنهادات فعلی بایننس محدود به علائم سهام تسلا و کوینبیس است هیچ یک از آنها سود سهام را پرداخت نمی کنند.

مانند بسیاری از کارگزاری های مدرن مانند Robinhood ، بایننس نیز به سهام جزئی اجازه می دهد ، معادل حداقل سرمایه گذاری ۱/۱۰۰ در هر رمز. سهام تسلا و کوینبیس با بسته شدن بازار جمعه ۷۳۹ و ۳۴۲ دلار معامله شد ، به این معنی که کاربران بایننس می توانند در شرکت های مربوطه حداقل ۷٫۴ یا ۳٫۴ دلار سرمایه گذاری کنند.


آیا در Binance’s Stock Tokens بیش از سهام سنتی درخواست تجدیدنظر وجود دارد؟

در حالی که مطمئناً در نشانه های سهام تازگی وجود دارد ، اما هیچ منافع واقعی نسبت به سهام سنتی ندارد. پورسانت های صفر چیز جدیدی در صنعت کارگزاری نیستند و برخلاف ارزهای رمزپایه ، معاملات توکن سهام فقط در ساعات سنتی بازار امکان پذیر است.

اگرچه ممکن است برای برخی مناسب باشد که سرمایه گذاری رمزنگاری و سهام خود را در یک سیستم عامل ادغام کنند ، اما انگیزه روشنی حداقل در حال حاضر وجود ندارد.

همانطور که گفته شد ، آرون گونگ ، مشاور ارشد فیوچرز بایننس ، نشان داد که سهام تسلا ۱۰ میلیون دلار در حجم معاملات ثبت کرده است ، که تقاضای آشکار کاربران را نشان می دهد. با این حال ، باید منتظر ماند و دید که چگونه آخرین عرضه بایننس در طولانی مدت دریافت خواهد شد.