بانک ها روند خود را تغییر می دهند

Citi با بیت کوین همراه و همسو میشود

ایتای تاچمن ، رئیس ارزی جهانی Citi ، گفت که این شرکت در فکر ورود به بازار بیت کوین است

شرکت خدمات مالی Citi ایالات متحده ارائه خدمات بیت کوین را به دنبال سیل علاقه مشتریان خود در نظر می گیرد. این شرکت یکی از بسیاری از بانک هایی است که در چند سال اخیر به ارز رمزنگاری شده گرم شده است.

اگرچه Citi در این زمان فقط علاقمندی خود را اعلام کرده است ، اما یک طرح جدید بازداشت تحت حمایت Fidelity به زودی می تواند صدها بانک آمریکایی را که خدمات Bitcoin را ارائه می دهند ، مشاهده کند. و نه از نظر فرزندخواندگی ، نه فقط برای بازیگران نهادی یا افراد با ارزش خالص بالا.

Citi آماده برای انفجار بیت کوین

ایتای تاچمن ، رئیس ارزی جهانی Citi ، گفت که این شرکت در فکر ورود به بازار بیت کوین است. علیرغم شهرت رمزنگاری کمتر از حد معروف ، افزایش علاقه مدیران بیت کوین به مدیران دارایی و صندوق های سرمایه گذاری ، سیتی را مجبور به بررسی این اقدام کرده است.

“ما نباید کاری انجام دهیم که ایمن و سالم نباشد. وقتی اطمینان پیدا کنیم که می توانیم چیزی بسازیم که به نفع مشتری است و نهادهای نظارتی می توانند از آن پشتیبانی کنند ، ما وارد کار خواهیم شد.

تاچمن گفت هیچ تصمیمی در مورد ارائه خدمات رمزنگاری گرفته نشده است. با این حال ، گزینه های تجاری ، حضانت و تأمین مالی مشتریان مورد بررسی قرار گرفت. “

“از دیدگاه ما گزینه های مختلفی وجود دارد و ما در حال بررسی هستیم که در چه مکان هایی می توانیم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم. این یک تلاش تجاری نیست. “

معاملات غیر منقول یا معاملات انحصاری ، به یک شرکت مالی گفته می شود که بجای بدست آوردن کارمزد از طریق معامله از طرف مشتریان خود ، سرمایه خود را برای سود مستقیم معامله می کند.

در طی Q4 2020 ، یک گزارش منتشر شده از Citi نشان داد که یک تحلیلگر ارشد پیش بینی قیمت بیت کوین ۳۱۸ هزار دلار تا دسامبر ۲۰۲۱٫ پیش بینی می کند ، رئیس جهانی CitiFX Technicals ، تام فیتزپاتریک ، نوشت:

“کل وجود بیت کوین با تجمعات غیر قابل تصور و به دنبال اصلاحات دردناک مشخص شده است ، نوع الگویی که روند طولانی مدت را حفظ می کند.” وی پرسید ، “آیا ما در قله پیشرفت ساختاری دیگری هستیم؟”

بانک ها روند خود را تغییر می دهند

اخیراً ، چندین گروه بزرگ بانکی ایالات متحده اعلام کرده اند که به دلیل تقاضای مشتریان ، در حال کار بر روی معرفی خدمات رمزنگاری هستند. این شامل BNY Mellon ، Goldman Sachs و Morgan Stanley است.

اما به لطف شرکت نگهداری رمزنگاری NYDIG ، مشتریان برخی از بانک های ایالات متحده به زودی قادر به خرید ، نگهداری و فروش بیت کوین از طریق حساب های موجود خود خواهند بود.

پاتریک سلز ، رئیس راه حل های بانکی در NYDIG ، گفت که بحث با بازیکنان بزرگ سوار هنوز در حال حاضر ادامه دارد. اما صدها بانک کوچکتر قبلاً در این برنامه ثبت نام کرده اند.

“کاری که ما انجام می دهیم این ساده سازی است که آمریکایی ها و شرکت های بزرگ روزمره قادر به خرید بیت کوین از طریق روابط بانکی خود هستند. اگر من از برنامه تلفن همراه خود برای انجام همه کارهای بانکی خود استفاده می کنم ، اکنون توانایی خرید ، فروش و نگهداری بیت کوین را دارم. “

NYDIG یک شرکت تابعه از مدیران دارایی Stone Ridge است که برای ارائه خدمات با خدمات ملی اطلاعات Fidelity همکاری کرده است.