کوین بیس در دست اینتل !

Coinbase در دست یک غول فناوری سهام

پایان دارایی های سه ماهه دوم اینتل نشان داد که یک دسته کوچک سهام COIN در زمان انتشار بین 500،000 تا 1،000،000 دلار ارزش داشت.

Coinbase در دست یک غول فناوری سهام

در طول سالهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ ، صنعت ارزهای رمزنگاری شده توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. در راستای افزایش آگاهی از صنعت رمزنگاری ، اینتل ، یک شرکت فناوری با سابقه به دهه ۱۹۶۰ ، سرمایه گذاری در مبادله رمزنگاری (Coinbase (COIN را نشان داد.

بر اساس مقاله روز جمعه بارونز ، اگرچه تعدادی از جزئیات ناشناخته است ، مانند زمان خرید ، اما افشای مالی مورد نیاز اینتل در سه ماهه دوم نشان داد که این پوشش دارای ۳۰۱۴ سکه COIN در پایان Q2 است. بارلن خاطرنشان کرد: “اینتل موظف بود سهام خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش کند زیرا مالک بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری عمومی است.”

بر اساس این مقاله ، افشای اطلاعات اینتل در ۱۳ آگوست علنی شد.

Coinbase عملیات خود را در آوریل ۲۰۲۱ به طور عمومی آغاز کرد و مستقیماً در نزدک فهرست شد. از زمان فهرست بندی ، Coinbase بر اساس داده های TradingView بین محدوده تقریبی ۲۱۰ تا ۴۳۰ دلار در هر سهم معامله کرده است.

معاملات COIN روز جمعه با ۲۶۱٫۲۵ دلار به ازای هر سهم بسته شد. با این قیمت ، پایان دارایی های اینتل در سه ماهه دوم در حال حاضر ۷۸۷،۴۰۷٫۵۰ دلار ارزش دارد. COIN Q2 را در ۲۵۳٫۳۰ دلار بست ، که دارایی اینتل را در آن زمان به ۷۶۳،۴۴۶٫۲۰ دلار می رساند.

در مقاله بارون آمده است: “ممکن است اینتل قبل از معامله عمومی سهام در Coinbase سرمایه گذاری کرده باشد.” “تشکیل پرونده های قانونی فقط شرکت هایی را که در معرض دید عموم قرار می گیرند ، باید سرمایه گذاران با سهام ۵ درصد یا بیشتر را افشا کنند.”

اینتل در گذشته در تلاش های مختلف بلاک چین ، از جمله ارائه راه حل بلاک چین مبتنی بر Hyperledger Fabric ، دست داشته است.