برای اوراق مشتقه و پیشنهادات آتی

سایت Crypto دو صرافی در آمریکا را خریداری می کند

Crypto.com قصد دارد مشتقات و محصولات آتی را خود به مشتریان ایالات متحده با به دست آوردن Nadex و Small Exchang ارائه دهد.

سایت Crypto دو صرافی در آمریکا را خریداری می کند

صرافی جهانی کریپتو Crypto.com به دنبال تقویت جایگاه خود در ایالات متحده با به دست آوردن سهام گروه IG در دو پلتفرم مبادلاتی است.

Crypto.com اعلام کرد که بورس مشتقات آمریکای شمالی (Nadex) و بورس کوچک تحت نظارت ایالات متحده را به قیمت ۲۱۶ میلیون دلار خریداری می کند. انتظار می رود که این معامله در نیمه اول سال ۲۰۲۲ و پس از تایید نظارتی بسته شود.

Nadex که هر دو در شیکاگو مستقر هستند، محصولات مشتق شده را به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش ارائه می‌دهد، در حالی که Small Exchange به‌خاطر عرضه‌های آتی‌اش معروف است و Crypto.com را قادر می‌سازد تا ابزارهای سنتی را به ایالات متحده ارائه دهد.

مشتریان کریس مارشالک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Crypto.com گفت که هدف این است که به مشتریان یک پلت فرم قابل اعتماد، امن و تنظیم شده برای دستیابی به استقلال مالی ارائه دهد.

بر اساس این اعلامیه، Nadex که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا تنظیم می شود، گزینه های باینری، اسپرد تماس و قراردادهای Touch Bracket (“ناک اوت”) را ارائه می دهد. از سوی دیگر، بورس کوچک، محصولات آتی را ارائه می دهد که کوچکتر هستند و سرمایه کارآمدتری دارند تا اولین بار ها را جذب کنند.

این خرید به هزینه‌های Crypto.com می‌افزاید تا نامی در ایالات متحده پیدا کند. این شرکت اخیراً با قرارداد ۷۰۰ میلیون دلاری خود با AEG برای خرید حق نام گذاری Staples Center، خانه لس آنجلس کلیپرز و لس آنجلس لیکرز NBA، به مدت ۲۰ سال خبرساز شد.

Crypto.com همچنین در حال کار بر روی ساده کردن فرآیندهای واریز و برداشت پول دولتی است. به دنبال ادغام آن با Circle API برای فعال کردن U.S. این صرافی با انتقال بانکی دلاری به کیف پول‌های USD Coin مبتنی بر دایره (USDC) با بانک رسمی Silvergate همکاری می‌کند تا امکان سپرده‌گذاری و برداشت دلاری را برای مشتریان نهادی خود فراهم کند.