پرداخت با ارز "شوخی"

Dogecoin به عنوان وسیله پرداخت پذیرفته می شود

(Dogecoin ($ DOGE اکنون به عنوان وسیله پرداخت پذیرفته می شود ، خرده فروش آنلاین Newegg در #DogeDay می گوید

در ۲۰ آوریل (معروف به “روز Doge”) ، خرده فروش آنلاین مستقر در کالیفرنیا ، Newegg اعلام کرد که اکنون(Dogecoin ($DOGE را به عنوان روش پرداخت رسمی از طریق BitPay قبول می کند.


ما اکنون #dogecoin را به عنوان روش پرداخت رسمی از طریق BitPay می پذیریم. در هنگام پرداخت کافیست روی “ویرایش” در بخش پرداخت کلیک کنید ،BitPay را انتخاب کنید و معامله خود را تکمیل کنید.
– Newegg (Newegg) 20 آوریل ۲۰۲۱

در بیانیه مطبوعاتی خود ، گفت که در سال ۲۰۱۴ ، “اولین خرده فروش عمده الکترونیکی بود که Bitcoin را برای خریدهای انجام شده در پلت فرم Newegg پذیرفت.”

Andrew Choi ، مدیر ارشد برند نیو اگ، این را برای گفتن داشت:

“هیجان و شتاب در مورد ارز رمزپایه غیرقابل انکار است ، و افزایش اخیر ارزش دوج کوین بر لزوم سهولت خرید مشتریان با این ارز رمزپایه مشهور تأکید دارد.

“ما متعهد شده ایم که خرید آنها را برای مشتریانمان آسان کنیم ، اما برای آنها بهتر است و این بدان معنی است که به آنها اجازه می دهیم معاملات خود را با روش پرداخت مناسب ترین مشتری انجام دهند. برای این منظور ، ما خوشحالیم که به طرفداران دوج کوین راهی آسان برای خرید آنلاین فناوری می دهیم. ”

 

در اینجا آنچه شما باید با دوج کوین در Newegg.com پرداخت کنید:

 

 

“هنگام تکمیل سفارش در Newegg.com ، مشتریانی که می خواهند با دوج کوین پرداخت کنند به سادگی روی” ویرایش “در بخش پرداخت در صفحه پرداخت کلیک می کنند ، سپس BitPay را انتخاب می کنند. سپس مشتریان می توانند معاملات خود را با استفاده از دوج کوین در کیف پول دیجیتال خود انجام دهند. ” تصویر ویژه توسط “kazzzsat” از طریق Pixabay.com نظرات و عقاید ابراز شده توسط نویسنده یا افراد ذکر شده در این مقاله فقط برای اطلاع رسانی است و به منزله مشاوره مالی ، سرمایه گذاری یا سایر موارد نیست. سرمایه گذاری در رمزارزها یا تجارت آنها با خطر خسارت مالی همراه است.