سیستم عامل ارز رمزنگاری شده HUOBI

HUOBI برداشت های رمزنگاری را محدود کرد

سیستم مبادله سیشل در آفریقای شرقی اکنون امکان برداشت ارزهای رمزپایه را در مدت 24 ساعت فراهم کرده است. این تصمیم ضربه شدیدی به بازرگانان رمزنگاری کشور وارد می کند.

از نظر بسیاری از معامله گران رمزنگاری ، مبهم است زیرا بازار ارزهای رمزپایه عملاً آرام نمی گیرد. این محدودیت بر گمانه زنی در مورد ارزهای رمزپایه و بیت کوین بسیار ناپایدار تأثیر می گذارد.

این محدودیت ۲۴ ساعته در معاملات اضافه شده به ممنوعیت های اعمال شده در پکن باعث دلسرد شدن بازار رمزنگاری ها نمی شود. اما ، این همه ماجرا نیست زیرا در زمان خرید و فروش می تواند زمان معامله را به ۳۶ ساعت افزایش دهد. این محدودیت تبلیغ می شود تا کاربران بتوانند مذاکرات خود را بدون ریسک انجام دهند.

بازرگانان چینی از سایر سیستم عامل های تبادل رمزنگاری بدون مقررات استفاده می کنند.

HUOBI و اکوسیستم نظارتی آن

HUOBI برداشت های رمزنگاری را محدود کرد

اگرچه این مبادله در چین بسیار معروف بود ، اما محدودیت های آن از سال گذشته اغراق آمیز است. برای آگوست سال ۲۰۲۰ ، HUOBI معاملات را به مدت ۲۴ ساعت محدود کرد.

نقل و انتقالات فرابورس از طریق HUOBI تنها روش مناسب برای خرید ارزهای رمزپایه توسط بازرگانان چینی است. در سال ۲۰۱۳ ، نهادهای نظارتی در پکن سیستم عامل های پرداخت را در حوزه قضایی خود ممنوع کردند. در سال ۲۰۱۷ دولت این سیستم های تبادل را تعطیل کرد و آنها با ممنوعیت ها ادامه می دهند.

این معاملات فرابورس تقریباً در هر منطقه از کشور ، سیستم عامل یا حتی با گفتگوی زنده تنظیم نمی شود. با این حال ، Huobi پول دولتی را با ارزهای رمزنگاری شده از جمله Bitcoin ، Ethereum و Dogecoin مبادله می کند.

اندازه گیری های پلتفرم ارز رمزنگاری شده

این مقررات ۲۴ ساعته برای برداشت ارزهای رمزپایه پس از آن صادر شد که HUOBI چین را از تجارت مشتقات منع کرد. نبرد علیه ارزهای رمزپایه از زمانی که پکن متوقف نشده است ، و چشم انداز تاریک تر می شود. حتی BTC چین ، اولین سیستم مبادله ای کشور ، به دلیل محدودیت های اعمال شده تجارت را متوقف کرد.

پلتفرم رمزنگاری Huobi پس از سقوط و ممنوعیت رمزنگاری ، استخراج بیت کوین را در ماه مه کنار گذاشت. این سکو همچنین اولین کسی بود که فروش تجهیزات معدن را در خاک چین به حالت تعلیق درآورد.

اما پکن همچنین تلاش خود برای تنظیم یا ممنوع کردن بستر مبادله Binance را تقویت می کند. با این حال ، این سیستم رمزگذاری در انگلیس نیز تنظیم شده است.

HUOBI به عنوان یک سیستم عامل رمزنگاری ، عملکرد ، اعتبار و تحسین معامله گران در چین را از دست داده است. این مقررات ممکن است استراتژی دیگری باشد که پکن در مورد رمزنگاری اعمال می کند. با این حال ، هیچ مدرکی برای تایید یا رد ادعاهای مربوط به شرکت رمزنگاری وجود ندارد.

ارزهای رمزنگاری شده در حال ریکاوری از ارزش نزولی خود هستند و همین امر باعث شد بیت کوین امروز بیش از ۳۴۰۰۰ دلار معامله کند. بسیاری از نهادها و دولت ها در جهان از این سیستم جدید مالی پشتیبانی می کنند که نویدبخش آینده بهتر است.

کاهش ۲۱درصدی استخراج در شبکه بیت کوین