دنیایی به بزرگی رمزارز

ICO چیست ؟

ICO  چیست ما در دوران عجیب و غریب دیجیتال زندگی می کنیم. ابتدا یک ساعت دیجیتال ، سپس عکس دیجیتال ، تلویزیون دیجیتال ، بازاریابی دیجیتال دریافت کردیم. دنیا برای ارز دیجیتال آماده بود و بیت کوین متولد شد. بنابراین تعجب آور نیست که در مدت زمان بسیار کوتاهی سهام دیجیتال به این ماجرا پیوسته است ICO  (عرضه […]

ICO  چیست

ما در دوران عجیب و غریب دیجیتال زندگی می کنیم. ابتدا یک ساعت دیجیتال ، سپس عکس دیجیتال ، تلویزیون دیجیتال ، بازاریابی دیجیتال دریافت کردیم. دنیا برای ارز دیجیتال آماده بود و بیت کوین متولد شد. بنابراین تعجب آور نیست که در مدت زمان بسیار کوتاهی سهام دیجیتال به این ماجرا پیوسته است

ICO  (عرضه اولیه کوین) با دو تفاوت عمده تقریباً نزدیک به IPO (عرضه اولیه سهام) است.

  1. شما قرار نیست در یک شرکت ،در آینده، سهمی داشته باشید.
  2. باید به نوعی به شبکهبلاکچین متصل شوید .

چرا یک شرکت نوپا ICO را ترجیح می دهد؟

این مفهوم نسبتاً جدید است.IPO  ممکن است ایمن تر به نظر برسد ، اما برخی از مزایای ICO قابل تامل هستند:

۱- کنترل : شما شرکت خود را با یک سرمایه گذار تقسیم نمی کنید ، بلکه خدمات آینده این شرکت را به او می فروشید. این یک تفاوت بزرگ است ، شما پول میفروشید اما همچنان تجارت خود را کنترل می کنید.

۲- جهانی شدن: در حالی که برخی از شرکت ها برای پیدا کردن یک مشتری یا سرما گذار از در این خانه به آن خانه می روند اما با ICO می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن از هر کسی در هر کشوری در سراسر جهان پول دریافت کنید.

۳- بدون مقررات:این بدان معناست که هیچ بوروکراسی اداری در کار نیست و این مراحل اداری نمتوانند پروژه را ماه ها به تعویق بیاندازند. موفقیت در این بازار رابطه ی مستقیمی با اولین و نوآور بودن در این بازار دارد. در غیر این صورت شما تکنولوژی شما قدیمی خواهد بود و شخص دیگری برنده این رقابت خواهد شد.

 

 

بنابراین ICO چگونه کار می کند؟

اول از همه ، ما به تعدادی از نوآور با ایده جذاب نیاز داریم که به نوعی با بلاکچین مرتبط هستند. به عنوان مثال ، استارتاپی که به شما امکان می دهد یک درخت اصلاح شده ژنتیکی خریداری کنید و زمانی که رشد کرد – نام شما را روی برگ های خود می گذارد. خیلی دیوانه وار به نظر می رسد ، اما ایده های عجیب و غریب بسیار بوده اند که به یک تجارت موفق تبدیل شده اند.

این افراد یک کمپین بازاریابی را شروع می کنند و همه را به خرید توکن دعوت می کنند.

توکن ICO چیست؟

دقیقا شبیه بازی مونوپولی است، شما چیزی را خریداری و می فروشید که واقعاً وجود ندارد ، اما یک طرف سود و طرف دیگر ضرر میکنند.

توکن ICO اساساً نشانگر سهم شما در سرمایه گذاری در یک استارت آپ است. هرچه پول بیشتری بدهید ، در عوض نشانه بیشتری دریافت خواهید کرد. با استفاده از توکن ها ، شما می توانید خدمات اختصاصی در این شرکت را در آینده بخرید یا فقط توکن ها را بفروشید.

 

 

شما اگر مالک قسمتی از کارخانه نشوید مانند IPO ، چرا پول بدهید؟ درست است ، هیچ کس حاضر نیست چنین چیزی را خریداری کند. به همین دلیل شما یک قرارداد هوشمند دارید.

قرارداد هوشمند ICO چیست؟

جوانانی که ایده های عجیبی دارند باید نوید چیزی را بدهند که ارزش سرمایه گذاری را به سرمایه گذاران احتمالی بدهد. این می تواند دو درصد از درآمد شرکت در آینده یا هر نوع ارزش یا خدمات دیگر باشد. در این حالت ، قطعاً سرمایه گذار وسوسه خواهد شد.

قرارداد های هوشمند قراردای است که در واقع یک توافق بین شرکت تولید کننده ICO و دارنده آن منعقد میشود. این کدی است که در صورت وقوع یک متغیراتفاق می افتد. به عنوان مثال ، می توان گفت هر کسی که توکن “x” را قبل از سال ۲۰۲۰ خریداری کرده است ، می تواند آن را با یک قیمت ثابت بفروشد.

چگونه یک قرارداد هوشمند ایجاد کنیم؟

بیشتر آنها هنوز روی پلتفرم Ethereum ایجاد می شوند (اولین قرارداد هوشمند توسط سازنده پلتفرم ، ویتالیک بوترین صادر شد ). اما موارد دیگری مانند Confideal ، ChainLink ، BlockCAT و موارد دیگر وجود دارد که هرکدام موافقان و مخالفان خود را دارند.

بنابراین ، چرا باید در رمزهای ICO سرمایه گذاری کرد؟

  1. با توجه به قرارداد هوشمند می توان در آینده مزایایی دریافت کرد.
  2. قیمت توکن ها می تواند به سرعت افزایش یابد ، بنابراین می توانید به موقع خرید و فروش کنید این قسمت کاملاً مشابه بورس سهام عادی است.

 

 

خوب ، متوجه شدیم ، این یک بورس سهام الهام گرفته از بیت کوین است. من می توانم به جای Apple یا Intel  روی ایده های عجیب و غریب سرمایه گذاری کنیم. خب این همه سر و صدا برای چیه؟

 

در اینجا چند عدد بسیار چشمگیر وجود دارد:

۱- Plutus ، یک برنامه پرداخت آسان بیت کوین ،یک توکن در ژوئن ۲۰۱۶ را با قیمت اولیه ۱٫۱۸۳ دلار صادر کرد. قیمت فعلی توکن ۱۵٫۱۲۲ دلار است که ۱۱۷۸ درصد رشد می کند ! و می توانید مقدار زیادی از آن را با این قیمت خریداری کنید.

۲- نئو ، ارز رمزنگاری شده دیگر ، حتی بهتر عمل کرد. آنها با ۳۳ سنت فروتنانه برای هر توکن شروع کردند. و امروز ارزش آن ۱۰۳ دلار است. شما می توانید درآمد خود را محاسبه کنید. من مشغول سرزنش خود برای نخریدن آن هستم.

۳- ROI روزانه برای دارندگان رمز Ethereum 206 درصد است .

 

 

فهمیدم ، معامله خوبی است ، نه؟

چگونه به دام کلاهبرداران این حوزه نیفتیم؟

این سوال بسیار خوبی است. نکته مهمی برای ذکر وجود دارد: همه دروغ می گویند.تعداد افراد موفق و صاحب ایده بسیار کمتر از کلاهبرداران این حوزه میباشد. یک شرکت نوپا به نام  Condido 375 هزار دلار جمع کرده و با پول ناپدید شده است. وب سایت آنها حذف شده و هیچ کس نمی تواند بنیانگذاران آن را پیدا کند.

خسارقین قدیمی باید با جوراب شلواری خنده دار روی صورت ،خود را به نزدیکترین بانک برسانند اما این روزها شما می توانید بدون ترک خانه خود همین کار را انجام دهید.

 

 

چند دلیل برای مبتدیان که باید از این بازار دوری کنند:

۱- تیم توسعه ناشناس است.  همه چیز حول محور تمرکززدایی و بدون مقررات بودن میچرخد. اما آیا پول خود را به یکفرد کاملا ناشناس می دهید؟من ترجیح می دهم حداقل بدانم بنیانگذاران چه کسانی هستند

۲- پیشنهاد های زیادی خوب!به یاد داشته باشید که فقط موش دوم می تواند از پنیر رایگان لذت ببرد (شما در تله خواهید افتاد و کس دیگری از سرمایه ی شما سود میبرد). اگر درصد درآمد بسیار بیشتر از متوسط ​​است ، باید دلیل خوبی داشته باشد. در غیر این صورت این پنیر بوی خوبی ندارد.

۳- نقشه راه مشخصی وجود ندارد. اگر یک استارت آپ در مورد کار خود هدفمند و جدی باشد ، آنها حداقل برای یک سال آینده روی یک نقشه راه دقیق کار می کنند. اگر تنها چیزی که می توانید در وب سایت آنها بخوانید کلمات و عبارات “عالی و فوق العاده خواهد بود – به ما اعتماد کنید و پول خود را به ما بدهید” ، احتمالاً باید خوب فکر کنید.