آشنایی با صرافی کوکوین (KuCoin)

Kucoin و سخت گیری های کانادا

صرافی کوکوین (KuCoin) نه تنها به شما امکان دسترسی به بیش از 450 جفت ارز دیجیتال را می دهد ، بلکه می توانید به معامله شاخص های خاص رمزنگاری و معاملات آتی بیت کوین نیز بپردازد.

کوکوین kucoin نام شناخته شده ای در صنعت ارز دیجیتال شده است زیرا توانست خود را به عنوان یک فروشگاه برجسته برای انواع عملیات رمزنگاری تثبیت کند.

این صرافی که در آگوست ۲۰۱۷ راه اندازی شد، دارای بیش از ۲۰۰ ارز رمزپایه و بیش از ۴۰۰ بازار است و به یکی از رنگارنگترین مراکز رمزنگاری آنلاین تبدیل شده است.

این سرویس امنیت در سطح بانک، UX مبتدی و همچنین طیف گسترده ای از خدمات رمزنگاری شده را ارائه می دهد:

ترید و معاملات آتی، مبادله نظیر به نظیر داخلی (P2P)، امکان خرید رمزارز با استفاده از کارت اعتباری، خدمات تبادل فوری، توانایی به دست آوردن رمزارز از طریق وام یا سهام از طریق Pool-X، فرصت شرکت در پیشنهادات اولیه صرافی (IEO) از طریق KuCoin Spotlight، برخی از کمترین هزینه ها در بازار و موارد دیگر!

پلتفرم معاملاتی Kucoin یکی از اکسچنج‌های برتر در بازار ارزهای دیجیتال است که توانسته توجه بسیاری از تریدرها و کاربران ارزهای دیجیتال را جلب کند.

این پلتفرم در حال حاضر طبق آمار سایت coinmarketcap.com جزء ۲۰ اکسچنج برتر از لحاظ حجم معاملات روزانه است.

Kucoin در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شده و کریپتوکارنسی اختصاصی خود با نام KuCoin Shares را داراست. دارندگان این توکن به ویژگی‌های خاصی در این پلتفرم دسترسی پیدا می‌کنند

به طور خلاصه ، مشخص است که چرا KuCoin اکنون یکی از محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال شده است. نه تنها به شما امکان دسترسی به بیش از ۴۵۰ جفت ارز دیجیتال شده را می دهد ، بلکه می توانید شاخص های خاص رمزنگاری و معاملات آتی بیت کوین را نیز معامله کنید.

روز هفتم ژوئن (۱۷ خرداد)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار انتاریو (OSC) با طرح یک دعوی اجرایی علیه شرکت های مادر صرافی رمزنگاری Kucoin یعنی Mek Global و PhoenixFin مدعی شد این صرافی برخلاف قوانین مرتبط با اوراق بهادار در کانادا فعالیت می کرده است.

این سازمان ادعا می کند که Kucoin تا ۱۹ آوریل (۳۰ فروردین) که آخرین مهلت برای آغاز گفتگوهای صرافی های ارز دیجیتال فعال در کانادا درخصوص رویکرد جدید این کشور بوده است، با این نهاد تنظیم کننده تماس برقرار نکرده است. براساس این رویکرد جدید، صرافی ها موظف هستند خود را به عنوان صرافی اوراق بهادار ثبت کرده یا دست از فعالیت بکشند.

این اقدام پس از اقدامی مشابه علیه Poloniex صورت گرفته است که از اواخر ماه می (اوایل خرداد) آغاز شد و به همین ترتیب، صرافی های امانی ارزهای دیجیتال را تحت قوانین اوراق بهادار مورد هدف قرار می داد.

اقدامات حقوقی اخیر نتیجه چندین سال تثبیت منطق برخورد با صرافی های ارزدیجیتال به عنوان صرافی های اوراق بهادار و قلمداد کردن بسیاری از دارایی های دیجینتال ، به عنوان نوعی کالا می باشد.

قانون گذاران اوراق بهادار کانادایی، که در سطح استانی فعالیت می کنند، می گویند که صرافی ها یا با این الزامات کنار می آیند و یا فعالیت خود را در این کشور متوقف می کنند.

CDN (Canada ecoin) چیست؟