Mastercard در دنیای بلاک چین

Mastercard نیز بعد از UBS و JP Morgan وارد دنیای بلاک چین شد

شرکت Consensys که یک شرکت پیشرو در زمینه ی بلاک چین می باشد خبر از سرمایه گذاری Mastercard بعد از شرکت های UBS و JPMorgan در این شرکت برای توسعه ی فعالیت های خود شد.       Raj Dhamodharan از مدیران ارشد Mastercard بیان کرد که پروژه ی Enterprise Ethereum ساختاری کلیدی از آنچه […]

شرکت Consensys که یک شرکت پیشرو در زمینه ی بلاک چین می باشد خبر از سرمایه گذاری Mastercard بعد از شرکت های UBS و JPMorgan در این شرکت برای توسعه ی فعالیت های خود شد.

 

 

 

Raj Dhamodharan از مدیران ارشد Mastercard بیان کرد که پروژه ی Enterprise Ethereum ساختاری کلیدی از آنچه ما و شرکای ما برای آینده ی دنیای تجارت به دنبال آن هستیم در بر دارد و امیدوار و علاقه مند به گسترش هرچه بیشتر آن در بازار های مالی و غیرمالی هستیم.

سال گذشته JPMorgan که از بزرگترین بانک های آمریکا به شمار میرود، رهبری QUOROM که در زمینه توکن های ERC20 و INFURA که به عنوان سلاح مخفی ساختار اتریوم شناخته میشود را به شرکت Consensys واگذار کرده بود.

Mike Dargan مدیر شرکت UBS نیز در رابطه به Consensys عنوان کرد که سرمایه گذاری این شرکت نشان از تعهد و علاقه به شرکت هایی است که به دنبال انقلاب در ساختار بانکداری هستند.