توسعه روزافزون NFT

NFT جدید توسط شبکه Theta و ONE Championship

ONE Championship با شبکه Theta همکاری می کند تا علایق خود را در صنعت NFT تقویت کند.

NFT جدید توسط شبکه Theta و ONE Championship

ظهور NFT ها منجر به توسعه بازار جدیدی از NFT شده است که نتیجه این مشارکت جدید خواهد بود.

NFT ها یا توکن های غیرقابل جابجایی در بین چندین نفر در سراسر جهان بسیار محبوب بوده اند زیرا ارزش صنعت در حال حاضر بیش از یک میلیارد دلار است. بسیاری از شرکت ها به دنبال پیوستن به جنون NFT و ساخت NFT های خود هستند.

NFT ها یا توکن های غیر قابل تعویض ، توکن های مبتنی بر بلاک چین هستند که قابلیت رشد در آینده را دارند. این توکن های مبتنی بر بلاک چین نشان دهنده صوت ، تصویر یا تصاویر هستند و منحصر به صاحب خود هستند. تعداد کپی های ساخته شده را می توان توسط صاحب آن به طرفدار یا شخصی که به کار آنها علاقه مند است فروخت.

بازار جدید NFT
تشکیل اتحاد بین ONE Championship و Theta token برای تشکیل بازار جدید NFT یک گام انقلابی خواهد بود. ONE Championship دارای ۴۰۰ میلیون کاربر است و در حال حاضر در بیش از ۱۵۰ کشور جهان خدمت می کند.

این مشارکت در آینده انجام خواهد شد زیرا هر دو شرکت تصمیم گرفته اند به طرفداران کمک کنند تا از بازار جدید NFT بهره مند شوند.

هدف این دو سازمان جذب سرگرمی های زنده جهانی و ادغام آن با توکن های دیجیتالی در قالب NFT است. این امر حضور هر دو شرکت را در بازار تقویت می کند زیرا طرفداران کالای مورد علاقه خود را در قالب دارایی دیجیتال دریافت می کنند.

آزمایشگاه های تتا به تازگی در حال اجرا هستند زیرا اخیراً با کتی پری نیز همکاری کرده اند.