تحولی در رمزارز ها توسطNSAV

NSAV صرافی ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

شرکت Net Savings قصد دارد صرافی رمزنگاری جدیدی ایجاد کند ، پلتفرم NSAV یک توکن مدیریتی ایجاد می کند که Uniswap از آن پشتیبانی می کند.

NSAV صرافی ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

NSAV اعلام می کند که یک صرافی رمزنگاری تحت نام خود راه اندازی می کند. این مبادله رمزنگاری دومین پلتفرمی است که با بورس اوراق بهادار آمریکا کار می کند. Net Savings Link متعهد به صنعت رمزنگاری می شود و پس از این اعلام ، ترجیحات خود را روشن کرده است.

بازار سهام آمریکای شمالی با ارزهای رمزنگاری شده سالی بسیار روان داشته است. بورس NSAV عملکردی به نظر می رسد و این راه اندازی نشان دهنده ورود این شرکت به دنیای ارزهای رمزنگاری شده است که در حال حاضر ۲ میلیارد دلار ارزش دارد.

NSAV می تواند بازار ارزهای رمزنگاری شده را تغییر دهد

NSAV صرافی ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

شرکت رمزنگاری Net Savings تاریخ آغاز به کار خود را برای راه اندازی صرافی عقب انداخت ، اما به زودی در دسترس عموم قرار می گیرد. هدف این پلت فرم بهبود پروتکل های KYC و سایر عوامل مرتبط با رعایت قوانین است. به این ترتیب ، NSAV تأیید می کند که کاربران مانند سایر صرافی ها تحت تأثیر مشکلات قانونی یا نظارتی قرار نمی گیرند.

شرکت رمزنگاری می خواهد یک صرافی قوی داشته باشد و سعی کند از سرکوب های قانونی مانند مواردی که توسط سیستم عامل های Coinbase و Binance متحمل شده اند ، جلوگیری کند. مدیر شرکت فکر می کند که این شرکت تجربه رعایت تمام اصلاحات قانونی مربوط به رمزنگاری را دارد.

Net Savings Link توکن خود را راه اندازی می کند

در میان دیگر اخبار ، NSAV اعلام کرده است که توکن خود را راه اندازی می کند ، که قرار است در صرافی در دسترس باشد. این توکن یک رمزنگاری مدیریت Uniswap خواهد بود که سال گذشته با ارزش ۱٫۰۰ دلار راه اندازی شد. ارزش این توکن به دلیل استفاده از نشانه های حکمرانی در حدود ۲۶ دلار است.

شرکت سرمایه گذار SBC NSAV را تحت نظر خواهد داشت ، بنابراین فرصتی برای ایجاد استراتژی های منحصر به فرد برای اطمینان از عملکرد صرافی وجود دارد. این شرکت تجاری همچنین به Net Savings کمک می کند تا از قوانین تجارت پیروی کند و در نتیجه از مقررات رمزنگاری اجتناب کند.

SBC سالها تجربه در بازار ارزهای رمزنگاری شده دارد و آن را به یک متحد مثبت برای پس انداز خالص تبدیل کرده است. این شرکت تجاری چندین شریک بالقوه دارد که به شناسایی صرافی جدید کمک می کند.

در حال حاضر ، ما فقط باید منتظر راه اندازی صرافی ارزهای دیجیتال و میزان پذیرش آن باشیم. انتظار می رود پلتفرم Net Savings توکن های اصلی مانند بیت کوین و اتر را معامله کند. به گفته علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ، صرافی جدید ممکن است یک سیستم اصلاح شده را ارائه دهد که می تواند به کل حوزه رمزنگاری کمک کند.