NFT در متاورس

Nvidia در آستانه راه اندازی یک بلاکچین اختصاصی

دانشگاه جدید Voyager انویدیا به عنوان یک محوطه آزمایش برای زمان ملاقات دنیای مجازی یا متاورس با جهان فیزیکی است.

یکی از قدرتمندترین افراد در فن آوری فکر می کند که metaverse، اصطلاحی برای مجموعه ای از جهان های مجازی پیوسته و پیوسته با اقتصاد خود مختار، در گوشه و کنار است.

یکی از جالب ترین موارد استفاده برای بلاکچین و NFT ، علاقه مندان به الهام گرفتن از Neal Stephenson’s Snow Crash مدت ها است که به دنیای VR / AR به بازار داخلی رمزنگاری شده امیدوار هستند. با این حال ، جنسن هوانگ ، مدیر عامل انویدیا ، فکر می کند فناوری تحقق آن در آستانه به دست آمدن نزد ماست.

هوانگ در کنفرانس مجازی کامپیوتکس صحبت کرد و گفت که “معتقد است که ما در راس متاورس (metaverse) هستیم و با توجه به متن جلسه پرسش و پاسخ او با خبرنگاران ، از پتانسیل درخشان آن صحبت کرد – تا آنجا که می گویند کاربران یک روز از متورورس برای “شبیه سازی آینده” استفاده خواهند کرد.

مرتبط: Terra Virtua همزمان با اکران فیلم “Godzilla vs. Kong” می خواهد ” NFT “را منتشر می کند.

“نسخه های AR وجود دارد ، جایی که هنری که شما دارید یک هنر دیجیتال است. شما با استفاده از NFT مالک آن هستید. شما یک نوع هنر زیبا را که کاملا دیجیتالی است به نمایش می گذارید . می بینید که آنجا کاملاً بدرستی نشسته و متعلق به شماست. ما این همپوشانی را می بینیم ، اگر بخواهید یک همپوشانی متورورس ، در دنیای فیزیکی ما وجود دارد. ”

وی خاطرنشان کرد که انویدیا در حال استفاده از نسخه VR ساختمان اداری جدید انویدیا برای آزمایش این تئوری ها است ، محوطه دانشگاهی که این شرکت “Voyager” نامگذاری کرده است. در میان بزرگترین تولیدکنندگان پردازنده های گرافیکی جهان ، انویدیا از ابر رایانه ها برای شبیه سازی معماری برای Voyager استفاده کرده و به طراحی و کارایی اکولوژیکی کمک می کند و در نهایت این شرکت با استفاده از هدست های VR از خانه و کنترل ربات ها برای حرکت فیزیکی به کارمندان اجازه می دهد تا در محل کار شرکت کنند. فضای اداری ، یک VR مشترک / محل کار فیزیکی ترکیبی است.

“این ساختمان کاملاً در VR وجود دارد. ما آن را کاملا دیجیتالی طراحی کردیم. ما قصد داریم آن را بسازیم تا یک دوقلوی دیجیتال از این ساختمان بسیار فیزیکی در VR وجود داشته باشد. ما قادر خواهیم بود همه چیز را شبیه سازی کنیم ، ربات های خود را در آن آموزش دهیم. ما می توانیم بهترین روش برای توزیع تهویه مطبوع را برای کاهش مصرف انرژی شبیه سازی کنیم […] ما می توانیم همه موارد را در دوقلوی دیجیتال خود ، متورس ساختمان خود شبیه سازی کنیم ، قبل از اینکه هر چیزی را در اینجا در دنیای فیزیکی مستقر کنیم. ما می توانیم با استفاده از VR و AR وارد و خارج شویم. “

هوانگ تنها مدیرعامل نیست که NFT ها و Metaverse را بررسی کرده است ، اگرچه مطمئنا خوش بین ترین است. در ژانویه ، بنیانگذار Fortnite ، تیم سوئینی گفت که NFT “منطقی ترین” مسیر برای رسیدن به یک metaver عملیاتی است ، اما در حال حاضر آنها “یک خرابکاری احتمالی” هستند.

متاورس (Metaverse) یا جهان دیجیتال

جنگ گیمرها و ماینرها برسر تراشه های کمیاب Nvidia