سبدگردان بورس

سبدگردان بورس به مجموع عملیات مدیریت سبد دارایی یک شخص در بورس توسط شخص یا نهادی دیگر گفته می شود. بسیاری از سرمایه گذاران لزوما تخصص کافی و یا زمان مورد نیاز برای مدیریت سبد سهام یا پورتفوی شخصی خود را ندارند. 

سبدگردان بورس

به زبان ساده می‌توان سبدگردانی را این‌گونه تعریف کرد: «سپردن سرمایه به فردی به نام سبدگردان که او مسئولیت مدیریت سهام سرمایه‌ گذار را بر عهده می‌گیرد و با استفاده از دانش و تجربه‌اش سهم‌های گوناگون را خرید و فروش می‌کند.» نام دیگر سبدگردانی «مدیریت پرتفو» است.

سبدگردان بورس

بسیاری از سرمایه‌گذاران به دنبال این هستند که بهترین شرکت سبدگردانی را پیدا کنند. در این باره باید بگوییم که شرکت‌های سبدگردانی در بازه‌های متفاوت، عملکردهای مختلفی دارند. گاهی یک سبد گردان بسیار خوب کار می‌کند اما در بازه‌ای دیگر بازده پایینی دارد. توصیه ما در سهم آموز این است که قبل از کار کردن با هر شرکت سبدگردان از آنها در مورد روند بلند مدت سودآوریشان حداقل در یک بازه پنج ساله سوال کنید.

بازدهی در ۲ سال اخیر بیش از ۶۰۰% سود

اگر درخواست مشاوره دارید

فرم را تکمیل کنید

سهم آموز

سهم آموز برگزیده شده است تا بتواند دنیای مالی را به شما به بهترین شکل ممکن آموزش دهد و در این راه در کنار عزیزان باشد . این مجموعه با طراحی دوره های مختلف امکان را بوجود آورده که اشخاص بتوانند از سواد مالی با اساتید مجرب در این میان بهره مند شوند

سهم آموز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

تلاش می کنیم برای کیفیت مطلوب

شماره تماس : ۹۱۰۰۸۵۷۵ - ۰۲۱

آدرس ایمیل : info@sahmamooz.com

تهران ، خیابان آزادی خ بیک محمد لو

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه سهم آموز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.