کنترل نوسانات قیمت با رمز ارز Safemoon

SafeMoon چیست؟

پروتکل SafeMoon یک رمز مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. این پروتکل در مارس 2021 راه اندازی شد و در حال حاضر بیش از یک میلیون کاربر دارد.

رمز ارز Safemoon چیست؟

SafeMoon یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی مشابه بیت کوین و اتریوم است که دارای چند تفاوت اساسی است. سازندگان آن می گویند که آنها می خواهند برخی از مشکلات – مانند نوسان قیمت – که در سایر سکه های دیجیتال رایج است را برطرف کنند. برای این منظور ، SafeMoon قصد دارد تجارت روزانه سکه خود را با پرداخت ۱۰٪ هزینه برای هر فروش ، به دارندگان بلند مدت پاداش دهد. نیمی از هزینه های دریافتی برای دارندگان سکه های موجود در نظر گرفته شده است که به نوعی سود سهام به صورت سکه های اضافی دریافت می کنند.

SafeMoon در توضیح ارز خود با استفاده از این اصطلاح برای سرمایه گذاران که مقادیر زیادی ارز دیجیتال دارند ، گفت:

“هدف در اینجا جلوگیری از افت بزرگتری است که نهنگ ها تصمیم می گیرند توکن های بعدی خود را به فروش برسانند ، که باعث می شود قیمت به همان اندازه نوسان نداشته باشد.”

SafeMoon همچنین می گوید که سوزاندن توکن به صورت دستی را مورد استفاده خود قرار میدهدو این زمانی است که سکه های دیجیتال با هدف از گردش خارج می شوند. به گفته سازندگان ، سوزاندن توکن به صورت دستی باعث می شود تا SafeMoon کنترل بیشتری بر عرضه سکه داشته باشد. عرضه کمتر با افزایش تقاضا باعث افزایش قیمت سکه می شود.

پروتکل SafeMoon یک رمز مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. این پروتکل در مارس ۲۰۲۱ راه اندازی شد و در حال حاضر بیش از ۱ میلیون کاربر دارد. SafeMoon مخفف کلمه “ایمن به ماه” است ، عبارتی که توسط Redditors در مورد DogeCoin به کار رفته است و به افزایش قیمت “به اندازه ماه” اشاره دارد. پروتکل SafeMoon ترکیبی از Rken tokenomics و یک پروتکل تولید نقدینگی خودکار است.

 SafeMoon ،  سه عملکرد دارد که در هر معامله انجام می شود:

Reflection-1 (رفلکشن)

۲- LP Acquisition (تولید توکن lp)

۳- Burn. SafeMoon (سوزاندن توکن)

safemoon قصد دارد یک تبادل NFT رمز غیر قابل انعطاف و همچنین پروژه های خیریه و برنامه های آموزشی رمزنگاری را ایجاد کند.

چه چیزی SafeMoon را متمایز می کند؟

یک مشکلی که در صنعت دیفای وجود دارد این است که دسترسی تازه واردان به مزارع گردش مالی و وام دهی با مشکل همراه است. کار سیف مون این است که با ایجاد یک فضای جانبی دسترسی این افراد را به این حوضه راحت تر می کند و در نتیجه سرعت عملکرد حوضه دیفای بالاتر می رود. البته صحبت تا عمل این جمله فاصله زیادیه پروژه SafeMoon داخل وایت پیپر خودش این موضوعو عنوان کرده و در حال به انجام رسوندن نهاییشه اما هنوز به ۱۰۰% نرسیده.

 SafeMoon را چه کسانی رهبری می کنند؟

SafeMoon از یک تیم شش نفره تشکیل شده است. در راس ، مدیر عامل شرکت جان کارونی قرار دارد که طبق مشخصات LinkedIn پیش از این به عنوان تحلیلگر وزارت دفاع ایالات متحده فعالیت می کرد. وی ، به همراه مدیر ارشد فناوری SafeMoon ، توماس اسمیت و مدیر جامعه Trevor Church ، همچنین در حال کار بر روی یک استودیوی بازی ویدیویی مستقل به نام TANO هستند که مخفف عبارت “از نظر فنی یک عملیات جدید” است.

اسمیت طی دو سال گذشته با سازمان های مختلف در زمینه بلاکچین و محصولات مالی غیرمتمرکز کار کرده است. مدیر عامل SafeMoon ، Jack Haines-Davies ، مستقر در انگلستان ، دو شرکت در LinkedIn را با نام های LikeandShare و Ben Phillips Global به عنوان کارفرمایان سابق خود ذکر کرده است. مشخص نیست که آن شرکت ها چه کاری انجام می دهند.

برنامه های آینده  SafeMoon چیست؟

ارز دیجیتال SafeMoon چندین هدف برای سال ۲۰۲۱ ایجاد کرده است. آن‌ها برخی از برنامه‌های آینده خود را توضیح می‌دهند:

کیف پول و بازی های

در سه ماهه دوم سال، سیف مون می‌خواهد برنامه، کیف پول و بازی‌های سیف مون خود را تکمیل کند. علاوه بر این، آن‌ها شروع به توسعه صرافی NFT و ادغام سیف مون با بازارهای آفریقا را آغاز خواهد کرد. سیف مون همچنین تیم خود را گسترش داده و دفتر UK / Ireland را ایجاد خواهد کرد.

گسترش تیم سیف مون

در سه ماهه سوم، سیف مون قصد دارد برنامه آموزش خود را به پایان برساند. پس از آن این پروتکل پروژه‌های خیریه خود را شروع خواهد کرد. آن‌ها همچنین صرافی NFT خود را به پایان می‌رسانند. پس از آن شروع به انتشار یک بازی ویدیویی با قابلیت یکپارچه سازی با سیف مون می‌کنند. در سه ماهه سوم، آن‌ها همچنین تیم خود را با استخدام نیروی جدید تا ۲۵٪ گسترش می‌دهند. علاوه بر این، آن‌ها همچنین ادغام با سایر مبادلات بزرگ مانند بایننس و ماندالا را آغاز خواهند کرد.

ورود بیشتر به بازارهای آفریقا

و در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱، سیف مون قصد دارد پروژه‌های خیریه خود و همچنین صرافی سیف مون را به پایان برساند. آن‌ها همچنین اطمینان حاصل خواهند کرد که ادغام با اولین بازار آفریقایی خود را به پایان رسانده باشند. سپس توسعه بیشتر ادغام با سایر بازارهای آفریقا را نیز آغاز می‌کنند.

آیا اتریوم می تواند بیت کوین را شکست دهد؟