با دو مقیاس آلفا

Uniswap و راه اندازی لایه Optimistic Ethereum

بالاخره مقیاس بندی لایه دو در Uniswap v3 راه اندازی شد ، البته در ابتدا به صورت محدود.

Uniswap و راه اندازی لایه Optimistic Ethereum

بعد از مدتها در انتظار نسخه جدیدی از دو راه حل مقیاس بندی Uniswap برای نسخه Uniswap با راه اندازی نسخه ۳ در Optimistic Ethereum در طبیعت مشاهده شد.

در پستی در تاریخ ۱۳ جولای ، محبوب ترین صرافی غیرمتمرکز جهان اظهار داشت که خوشحال است که سرانجام از راه اندازی آلفای Uniswap v3 در شبکه اصلی Optimistic Ethereum) OΞ) خبر داد.

مرتبط:مبادله توکن در بستر اتریوم با پشتیبانی یونی سوآپ

راه اندازی آلفا نسخه محدودی از سیستم کامل است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا سیستم را به تدریج مستقر کرده و مشکلات احتمالی را برطرف کنند. پست وبلاگ شرح مفصل:

“لطفا این محصول را به عنوان یک محصول اولیه آلفا تلقی کنید. Optimistic Ethereum یک راه حل پیچیده مقیاس گذاری لایه ۲ است که هنوز به آزمایش دقیق نیاز دارد. “

DEX نسبت به احتمال خرابی احتمالی هشدار داد و اظهار داشت که برداشت از OX به لایه یک هفت روز طول خواهد کشید. همچنین اظهار داشت که دارایی های محدودی در هنگام راه اندازی وجود دارد ، یعنی ETH ، USDT ، WBTC ، DAI و SNX ، اما دارایی های دیگر در روزها و هفته های آینده اضافه می شود

در طول دوره آلفا ، سیستم عامل از توان اولیه ۰٫۶ تراکنش در ثانیه پشتیبانی می کند. این گزارش اضافه کرد که این باید تقریباً معادل ظرفیت معامله مطابق با لایه یک باشد ، اما معاملات در OΞ بلافاصله تأیید می کند به این معنا که دیگر هیچ معامله معلق یا معوقه ای وجود ندارد.

Uniswap توضیح داد که با فرض اینکه v3 دارای کاربرد برابر با لایه یک باشد ، OΞ باید تا ده برابر صرفه جویی در هزینه معامله ارائه دهد ، با این وجود افزایش تقاضا باعث افزایش هزینه های بنزین می شود. با آزمایش و بهینه سازی زیرساخت ها در مقیاس ، طی هفته ها و ماه های آینده سرعت تراکنش ها افزایش می یابد.

بنیانگذار پروتکل ، هیدن آدامز در مورد قابلیت راه اندازی و سرعت بالا در معامله اظهار نظر کرد و افزود:

“ایجاد اهداف جمع آمیز خوش بینانه یک کار خارق العاده و یک گام حیاتی برای امور مالی غیرمتمرکز برای به دست آوردن تصویب گسترده است.”
۱ /

این اتفاق می افتد

معاملات فوری و افزایش مداوم مقیاس گذاری با هدف نهایی تأمین کامل تقاضا برای خرید و فروش کم و سریع DEX

تمام موارد ساخته شده بر روی Ethereum و حفظ تمرکززدایی https://t.co/SyVtUsswYW

– Hayden Adams (haydenzadams) 13 ژوئیه ۲۰۲۱

مرتبط:آینده امور مالی ، اطلاعات DeFi است

کاربران اولیه تحت تأثیر قرار گرفته اند ، بنیانگذار Bankless ، دیوید هافمن ، فریاد می زند: “این سریع و بسیار ارزان قیمت است. ۵ تعویض در ۳۰ ثانیه ، و من حتی سعی نمی کردم سریع باشم. ”

Uniswap گفت که محلول مقیاس گذاری مکمل Ethereum 2.0 است:

“مقیاس گذاری Ethereum یک فرایند تکراری خواهد بود ، اما این یک گام اصلی به جلو است. Rollups خوش بینانه و ETH 2.0 از جمله راه حلهای مقیاس بندی مکمل هستند و با هم DeFi را به سمت پذیرش جریان اصلی سوق می دهند. ”
OΞ از یک جمع بندی خوش بینانه استفاده می کند که با فرض صحیح بودن تمام تأییدهای معامله ، اصل اجماع دانش صفر را تغییر می دهد. کاربران فقط در صورت مشاهده معامله نادرستی که به موجب آن می توانند “اثبات تقلب” را برای سیگنال نادرست بودن داده ارائه دهند ، مداخله می کنند.

پلت فرم DeFi Synthetix همچنین از راه اندازی Optimistic Ethereum برای لایه دو خود برای هفته آغاز شده در تاریخ ۲۶ ژوئیه خبر داده است. در اواخر ماه مه ، ارائه دهنده راه حل مقیاس دو لایه Ethereum از همکاری با پلت فرم تحلیل بلاکچین Etherscan خبر داد.