USDC با پشتوانه نقدی

USDC برای تجمیع ذخایر به صورت نقدی

امیلی چوی ، رئیس Coinbase ، انتظار دارد سیاست ذخایر به روز شده USDC تا ماه سپتامبر به طور کامل اعمال شود.

USDC برای تجمیع ذخایر به صورت نقدی

امیلی چوی ، رئیس و مدیر اجرایی Coinbase ، اعلام کرد که ذخایر حمایتی از سکه USDcoin (USDC) به صورت نقدی و خزانه های دولت ایالات متحده ادغام می شود.

پست وبلاگ ۲۲ آگوست از CENTER Consortium ، نهادی که به طور مشترک توسط شرکت خدمات مالی Circle و Coinbase و Blockchain که خدمات USDC را تأمین می کند ، به طور مشترک تاسیس شد ، اظهار داشت که ذخایر USD Coin به زودی به طور کامل در “نقدی و کوتاه مدت در خزانه داری ایالات متحده” ذخیره می شود. . »

در توییتر ، چوی تغییر سیاست را ناشی از واکنش شدید به ذخایر USDC فراتر از پول نقد ، معادل نقدی در خزانه داری ایالات متحده در ماه مه دانست. تغییرات در ذخایر USDC تا ماه ژوئیه گزارش نشده بود و نگرانی عمومی را در مورد حمایت سکه پایدار تشدید کرد.

۴/ هنگامی که Circle گزارش ماه مه خود را در مورد ذخایر USDC در اواخر ماه ژوئیه (که شامل مجموعه ای متنوع از سرمایه گذاری ها برای اولین بار بود) به اشتراک گذاشت ، ما باید سریعتر اقدام می کردیم تا اظهاراتی مانند آن را در وب سایت خود به روز کنیم. این یک اشتباه بود و Coinbase مالکیت آن را بر عهده می گیرد.

– امیلی چوی (emiliemc) 23 آگوست ۲۰۲۱

چوی با تأکید بر اینکه سیاست جدید تا ماه سپتامبر اعمال می شود ، خاطرنشان کرد: دو گزارش گواهی بعدی USDC همچنان مجموعه ای متنوع از ذخایر توکن پایدار را نشان می دهد.

پست وبلاگ افزود: “این تغییرات به سرعت در حال اجرا هستند و در گواهینامه های بعدی توسط گرانت تورنتون منعکس می شود.”

گزارش گواهی ماه گذشته USDC برای ماه مه نشان داد که این ارز ۶۱% توسط “پول نقد و معادل آن” و ۱۲% توسط خزانه داری ایالات متحده پشتیبانی می شد.

گواهی های سپرده به دلار آمریکا ۱۳ درصد پشتوانه توکن را نشان می دهد ، در حالی که اوراق تجاری ۹ درصد و اوراق قرضه شرکت ها ۵ درصد را شامل می شود. اوراق قرضه شهرداری نیز ۰٫۲ از پشتوانه استیبل کوین را نشان می دهد.

از زمان راه اندازی آن در سپتامبر ۲۰۱۸ ، USD Coin رشد کرده و بالغ بر ۲۸ میلیارد دلار ارزش بازار دارد و در پنج بلاک چین مختلف گسترش یافته است.

در ماه ژوئن ، مرکز برنامه ای برای راه اندازی USDC در ۱۰ شبکه بلاک چین اعلام کرد.